İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cj icin yabanci bankadan hesap temin edilir

A

asidana

Misafir
cj niz varmi tr a para yollamiyor cek sorunu mu yasiyorsunuz? cj kazancinizin 4 te 1 ine size ingilterede banka hesaplarimi kullanip kazancinizi size posta beya baska bi yolla gonderme imkani sunabilirim

bilgi icin

[email protected]

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0-200 aralığı yüzde 25
200 üzeri ise yüzde 20

ama bana adres lazım.yani çekim sana gelecek.sende bana yollayacan.çekim sana ulaşınca yarısını ,bana yollayınca kalanını yollarım.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0-200 aralığı yüzde 25
200 üzeri ise yüzde 20

ama bana adres lazım.yani çekim sana gelecek.sende bana yollayacan.çekim sana ulaşınca yarısını ,bana yollayınca kalanını yollarım.

A

asidana

Misafir
nekadar kazanirsan kazan 4/1 ini alirim baska sartla olmaz . adres te veririm ama daha kolayi cekle ugrasmadan hesaba yatirma olayi cj ingiltere de direk hesaba yatirma secenegi veriyor! kazancin ayda 200 dolardan azsa anlasma olmaz sartlarim bunlar daha ayrintili konusmak istersen yukardaki hesaba mail at

B

burak

Misafir
Ingiltere'de, basina vergi sorunu acabilirsin, dikkatli ol.

A

asidana

Misafir
merak etme vergimi oduyorum hesaba para transferi olarak geciyor dolayisiyla baska bi hesaptan eft gibi

B

burak

Misafir
Merak ettigimden degil, ben sadece uyarayim dedim. Hesabina gecen para "income" olarak gorunur ve senden onun vergisini isteyebilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5