İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cj paramı gondermedi

A

Anonymous

Misafir
selam arkadaslar
cj benim haziran kazancımı göndermedi..
82.66 $ lık çekim elime ulaşamadı. acaba bunu nası tekrar gondermelerini saglarım ?
yardımcı olursanız sevinirim..
mail falan at diyeceksiniz ama ingilizce + cj nin mailini bilmiyorum.. daha dogrusunu mailini bulamadım sayfada

lütfen yardmıcı olun...

A

Anonymous

Misafir
Nası gondermedi?
biraz sabretmen gerekecek ikincisi hile yapmamışsındır umarım cjin sistem deli direk anlar siler paraciklarini
ayrica login olunca kazancını gosteren yer varya onun hemen altinda bi link var status gibi bisidi oraya bas ordaki msgi soyle yaz buraya bi ok?
korkma:
------
www.balgam.tk

A

Anonymous

Misafir
selam

ordaki bolumde paranız gonderildi felan yazıyordu ama şimdi orda herhangi bir acıklama yok.. suan alttaki yazı yazıyor orda.

No Payment data found for the current payout period.
You may not have met the minimum in commissions to receive a paycheck this month. You can verify this by running a transaction report for the last payout period.

bu yazıyor...
şuan hesabımda 115 dolar daha var..
hile yapmıs olsam coktan kovulurdum...

lütfen yardımcı olun...

A

Anonymous

Misafir
siten nedir?
bu arada ne kadardir bekliyosun genelde insani catlatir CJ?

A

Anonymous

Misafir
sanmam herhangi bi islem yapman gerekmez herhalde..cj guveilirdir yaw oder biraz daha bekle sonra mail sallarsin bu arada calistigin cj sirketleri nelerdir?

A

Anonymous

Misafir
kardes nereye nası mail gondermem gerekiyorsa soyleyiver..
biliyorsan eger..
birde cjnin emaili ne ?

saol

A

Anonymous

Misafir
Mail göndermeni gerektircek bişey yok ortada çünkü adamlar daha hesabını kesmemişler, ne zaman Balance düşer ozaman çek işleme girmiş demektir Balance düştükden sonraki 20-25 gün içinde çek eline ulaşır. Min. miktarı ay sonunda sonra geçmişsin demekki eylül ortası gibi alırsın çekini.

I

iucpxleps

Misafir
Selam,

Bu durumda yapman gereken CJ'ye login olduktan sonra sag ust kosedeki ask a question menusunu secip support bolumune gitmek. orda onlara cekinin kayboldugunu ve tekrar gonderilmesini istedigini soyle. yanliz bu durumda 10-15 yada 25 dolar kesiliyor o cekten..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5