İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cj Sürprizi!

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün farkettim.

Cj listeye Türkiyeyi eklemiş.

Ne düşünüyorsunuz?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel olmuş. 1-2 hafta önce üye olamamıştım. üye oldum şimdi.
Bu da çekle ödeme yapıyor.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cj eski bir sponsor. bana bundan bilmem kaç sene önce 5000$ yerine tren düdüğü göndermişlerdi :p

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadi ya..E neden sverdlow üye olmak istiyor peki? :) Birde tıklama başına ücretmi ya da üye başınamı nasıl bir sistem?

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadi ya..E neden sverdlow üye olmak istiyor peki? :) Birde tıklama başına ücretmi ya da üye başınamı nasıl bir sistem?
Satış Ortaklığı denebilir,çünkü çok aradım Cj'de tıklamaya ödeyen sponsor bulamadım,üyeliğe veren var fakat paralı üyeliğe yani üyelik için kişi 100$ ödüyorsa,10$'ını size veriyorlar. Türkiye'yi tekrar dahil etmişler ama olayıda çözmüşler :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
üyelik formunu bulamadım yav :S

geçici kör oldum galiba ..

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cj.com a 6 yıldır üyeyim. Düzenli bakıyorum. 2 yıldır düzgün bir kampanyası yok. Sadece satış ve üyelik. Bu kampanyalarda çok ilginç bizde tutmayacak şeyler; sigorta, borç para alma, ing yemek kitabı satışı vs.

Netmira.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk çıktığında click'e de veriyordu. Sonra click olayı bitti sadece satış ve lead var. Baya bi paramın üstüne yatmıştı seneler önce..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cj, internetten ilk para kazandığım sponsordu, 2000 de falan olması lazım, 27 usd kazanmıştım, bozdurmak için 80 usd para istemişlerdi :) hatıra olarak duruyodu bi yerlerde.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
beyler cj güzel olmuş da ödemeleri havale yapmıyor sanırsam dimi?

M

m_k

Misafir
belli bir kelimede üstte çıkmada en önemli unsur ilgili kelimeyi içeren aldığın dış linklerdir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5