İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cj ve Tradedoubler.com

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu sitelere mail falan atıp durumu düzeltmeye çalışsak, bir kaç kendini bilmezin yaptığı hatadan bütün bir ülke webmasterlarının sorumlu tutulmaması gerektiğini falan anlatan bir kaç mail göndersek, sonuç alma ihtimalimiz nedir veya başka yapabileceğimiz ne var?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu konuda yapılabilecek hiç bir şey yok. olduki ikna ettiniz, hile yapılmayacağının garantisini nasıl vereceksiniz? açılsa tekrar banlanırız biz boşa kürek sallamayalım.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla bi deneyeceğim, etkili bir mail hazırlayabilirsem işe yarar gibi geliyor. bana lazım olan sponsorların hepsi burada, linkshare de falan buranın artıkları kalmış, adam gibi sponsor çok fazla yok.

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla türkiyedeki webmasterlar için söylenecek tek şey ( dürüstler üstüne alınmasın ) çoğu sahtekar, adam gibi iş yapmıyorlar, bugün almanyada neredeyse türkiyeye server veren firma yok, zamanında alıp alıp yarı yolda bırakıldıklarından dolayı, normal fiyatının 3 katıyla server almak zorunda kaldım sahtekarlara sonsuz teşekkür ederim.

adsense bugün türkiyeden çekilse kimse ağlamasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5