İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cj ve updated

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Cj'e kayıt oldum. Şimdiye kadar hiçbir yabancı sponsordan para kazanamamştım. Kayıttan bir süre sonra Türkiyeye ödemeyi kesti. Benim ülke kısmında türkiye yazıyordu. turkish bilmem ne island yazmaya başladı. Çekim kesilip yollandı. 19/9/2003
Bekle babam bekle. Ne gelen var ne giden. Bugün 9/1/2004 çekim geldi. :) 62.5 dolar. Birde 11. ayın çeki var. Tahmini 2 ay sonra onu bekliyorum. :) Bunları en uygun nere bozar. Biliyorsunuz flip album bitti. Benim kazancım kesildi. Cj de başka neresi var kazandıran. Yani flipalbum gibi bir yer arıyorum. Kolay bir form ile ödeme yapacak.
Bu arada updated.com da sanırım artık ödeme yapmıyor. Tam 50 doları tutturdum dedik. Arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla ödemeyi bırakmış. 2 aydır para alamıyorlarmış. Bende 2 aydır alamıyorum.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
emerev bahsettiğin ülke... Turks and Caicos Islands olsa gerek... bildiğim kadarıyla bahama adalarında bir ülke kendisi... yani turkiye diye sakın oraya bakmasın yeni üyen arkadaşlar... ondan söledim...

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak sana arfın üzerindeki adresi vereyim. kucuk mustafa pasa mh. mustantik sk. no:
Faith
Istanbul
Turkey & Caicos Islands

Ama sanırım artık elin gevurunun dahi istanbulu tanıması nedeniyle çekim geldi :) Ama tam kesildikten 4 ay sonra.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5