İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ClanTasarım İnşaat Firması Tasarımı v1 Ücretsiz

TİTSECURİTY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
1767578550.png

Tasarım Açıklaması:
Herkeze merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır birçok taslak proje üzerinde çalışmaktaydım ve boş bir vaktimde sanal alemdeki birçok kullanıcının işine yarayacak olan inşaat sitesi tasarımını bitirdim ve ücretsiz bir şekilde tüm kullanıcılara sunmuş bulunmaktayım. Tasarım basit bir html sistem üzerine oturtulmuştur. Tasarımı düzenlemek oldukça kolaydır. Yan sayfalarda bulunan içerikleri images klasörü içersinden bulunan ilgi dosyayı bir metin belgesi ya da notped++ kullanarak basit bir şekilde html yazı kodları ile değiştirebilirsiz ya da kod bilginiz varsa bu sayfaları kendi kodlarınızla donatabilirsiniz. Tamamen sizlerin yaratıcılığına kalmış. Tasarım v1 sürüm olarak adlandırdım ve ilerleyen günlerde manşet sistemli olmak üzere birkaç tasarım daha yayınlayacağım. Tasarım için 6 farklı renk tonu belirledim. Kullanmak istediğiniz renk dosyalarınızı images klasörüne sürükleyip bıraktıktan sonra değiştir diyoruz ve o rengimiz kullanılmaya başlanıyor. Önceki tasarımlarda direk ilgili sayfaya kodları ekliyordum ve birçok kullanıcı da bu konuda bana şikayette bulunuyodu. Yeni yöntem ile dosyalarımızı yan sayfalardan çağırıyorum ve herhangi bir biçimde tasarımın kaymasını ortadan kaldırmış bulunuyoruz. Tasarımın sağ üst kısmına sosyal ağ botunları ekledim ve bunlarıda yine kod düzenleme programları ile açıp kullanıcı adınızı yazabilirsiniz. Galeri kısmında kendi oluşturduğum basit bir galeriyi yayınladım. Bunu da Aneesoft 3D Flash Gallery isimli program ile yaptım ve çıktı aldım. Vermiş olduğu dosyaları klasörüme atıyorum ve kodları galeri.html sayfasına çağırdım diğer sayfalarda olduğu gibi. Yapamayan arkadaşlar olursa PM atabilirler yardımcı olabilirim. İletişim sayfasına Yandex Haritalar Servisi'nden almış olduğum harita kodumu ekledim ve sizde harita.html'e kendi kodlarınızı ekleyin ve kaydedin. Tasarım dediğim gibi oldukça kullanışlı ve düzenlemeside artık çok kolay. Tasarımı birçok internet sitesinde yayınlayacağımdan dolayı kırık linkleri birçok site üzerinden tek tek kontrol etme şansım yok. O yüzden kırık link olursa rar dosyasının içine orjinal konu linki adında kendi sitemdeki konu adresini yazacağım. Kırık link olursa ordan düzeltirim ve bu şekilde indirip kullanabilirsiniz. Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim...

Tasarım Renkleri:
kirmizi.jpg

koyuyesil.jpg

mavi.jpg

mor.jpg

sari.jpg

yesil.jpg

Tasarımı Önizle:
Insaat Firmasi Tasarimi v1 Ana Sayfa

Tasarım İndirme Adresi:
Alternatif Link 1

Virüs Total Dosya Sonuçları:
https://www.virustotal.com/tr/file/...972d985f3c0d5ed0e82eb819/analysis/1365970514/

Tasarım Dosya Şifresi:
Kod:
www.clantasarim.tk

syonetmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaşım için teşekkürler. Güzel bi paylaşım emeğine sağlık. Html hakkında detaylı bilgi ve eğitim alıp kendinizi geliştirmek isterseniz siteme bekliyorum. Birçok konuda güzel eğitim yazıları var. www.sanalyonetmen.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5