İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Click Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

OakLyn

Misafir
Arkadaşlar böyle bir forumda herkes birbirine yardımcı olmak ister. Bizler bu işi bilen bilinçli insanlarız. Neden birbirimize clicklemelerde olsa destek olamıyoruz. Örneğin updated.com'a üye olan arkadaşlar kendi üye numaralarıyla birlikte o linkleri yazsalar, böyle bir şeye katılmak isteyen arkadaşlar da tıklasa (sponsor bağlantılardan da tıklasa) böylece herkes kazanabilir. Böylesi bir destek olamaz mıyız birbirimize?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dediğin kurallara aykırı, hem de bir gün tıklanır iki gün tıklanır ondan sonra kimse tıklamaz..

O

OakLyn

Misafir
Kurallara aykırı olan tarafını anlayamadım. Şayet link vermek yasaksa, o kural çoktan çiğnenmiş. Birinci gün ya da ikinci gün amaç destekse bunun olabileceğini düşündüğüm için böyle bir şey açma gereği duydum.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım yanlış anladım.. senin bahsettiğin şöyle bir şey mi: webmasterlar birbirlerinin reklamlarına mı tıklayacak?

O

OakLyn

Misafir
Evet ploop. Söylemek istediğim oydu. Bu işle ilgilenen çok kişiyiz. İyinet Forumu da bu tür dayanışmaya müsait. Onun için birbirimize destek olup aylığımızı en az 100$ gibi bir ücrete dönüştürebiliriz.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman doğru anlamışım ama bu bahsettiğin şey yasak. özellikle adsense buna çok dikkat ediyor. örneğin bu işi yaparsan her gün belli ip'den sistematik şekilde reklamlara tıklanmış olacak, bu da hesabın için bir iptal gerekçesi.. özellikle updated gibi osuruktan nem kapan bir şirket için riskli bir hareket gibi geldi bana.

Z

zeynelkoc

Misafir
bana göre kendinizi boşa kasmayın
kaliteli bir iş yapın ve sonuçta belli bir hit potansiyelini yakalarsanız zaten siz istemeseniz de bi şekilde tıklıyacaklardır
yapmanız gereken tek şey hangi alanda hizmet veriyorsanız en iyisi olmaya gayret edin

benim görüşüm bu boşuna kasmanıza gerek yok ayrıca sistematik bi click görürseler banlamaları da büyük ihtimaldir ona göre

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zeynelkoc' Alıntı:
kaliteli bir iş yapın ve sonuçta belli bir hit potansiyelini yakalarsanız zaten siz istemeseniz de bi şekilde tıklıyacaklardır
yapmanız gereken tek şey hangi alanda hizmet veriyorsanız en iyisi olmaya gayret edin

benim görüşüm bu boşuna kasmanıza gerek yok ayrıca sistematik bi click görürseler banlamaları da büyük ihtimaldir ona göre

Helal !! :D

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zeynelkoc' Alıntı:

Ayrıca bunu google gibi buyuk şirketlerin kaliteli adamları rahatlıkla bulabilir heralde boyle bir şeyi onlarda hesap etmiştir hemde boyle bir olay ortaya cıkarsa çogu turk sitesinde turkiye'ye odeme yapmayıda bırakırlar ozellikle update.com...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

arkadaşlar, lütfen bu tür parlak fikirlerinizi forumlarda dile getirmeyin.
hadi orijinal bir yol buldunuz, tamam kazanın işte. bir iki kişi takılaibilirsiniz. Ama foruma yazınca olay kitlesel harekete dönüşüyor. Daha sonra bu "türkleri komple banlayalım" şeklinde karşı tarafta bir parlak fikir olarak kendini gösteriyor. Defalarca böyle olmuştur.

+

zeynelkoc+1

3 kuruş kazanacağız yani,
lütfen Türkseniz, TC vatandaşı iseniz düşman değilseniz ya da dikkatli olun ve yasak olayları önermeyin şu forumda...

Saygılar..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
refer ögüt vericegine forumu silsene çok şükür vatanimizi milletimizi seviyoruz !
birisi silsin bir zahmet su topigi

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede topic tamamen silinsin, bu ne ya!!!!!
bi ban yemediğimiz google var o da yakındır, hay Allahım !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5