İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

clickpara.net gümmed

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzun zamandır kapalı bu site sanırım.
Sahibini tanımıyorum ama sanırım tanıtmıştı sitesini

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Registrant:
admin
yok
yok
yok, no 34050
Turkey

Registered through: GoDaddy.com
Domain Name: CLICKPARA.NET
Created on: 02-Jul-05
Expires on: 02-Jul-06
Last Updated on: 02-Jul-05
çok güzel bi whois görüntüsü :)

T

trlist

Misafir
site bizim suan başka işlerimiz ile meşkuluz o sebebden suan başka işlerle ilgileniyoruz kusura bakmayin ilerde acacağiz zaten kimsenin odemesinide yapmadik gibi bişey olmadi....

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi sürü milletin parası vardı onlar ne olcak niye açıklama yapmıyosun??

ayrıca başka işlerim var deyip ne güzel kestirmişsin madem beceremiyeceksin niye reklam sistemi kuruyosun??

ayrıca whois bilgilerinizde oldukça güven verici değinmeden edemiyecem iyi bi webmaster olsam ilk işim sizden reklam almak olacaktır :D

T

trlist

Misafir
h4x0r' Alıntı:
bi sürü milletin parası vardı onlar ne olcak niye açıklama yapmıyosun??

ayrıca başka işlerim var deyip ne güzel kestirmişsin madem beceremiyeceksin niye reklam sistemi kuruyosun??

ayrıca whois bilgilerinizde oldukça güven verici değinmeden edemiyecem iyi bi webmaster olsam ilk işim sizden reklam almak olacaktır :D

Şunu acikliyim adimiz kötüye cikmasin diye bir cok hile yapanlara bile parasini odedik zaten 3 5 kuruştu.... odemesi kalan yok sanmiyorum cunku hepsini odedik ... suan sitemizi kapattik cunku cok sayıda hile yapan vardi bizde bunun caresini bulduk yalniz suan yeni siteler ile ilgilendik daha onemli diye biraz daha ara verdik ama en kısa sürede tekrar acağiz inşallah....

D

doLob

Misafir
içeride bi miktar parası kalan arkadaşım var belki fazla değil 15 YTL birşey ama sizin buradaki hareketiniz önemli.. altından kalkamıyacağınızı gördüğünüz an siteyi kapatıyorsunuz veya hile var diye para kazananları atıyosunuz..

T

trlist

Misafir
sunu acikliyim ben sizin gibi webmasterlar yüzün kapattim insan bindiği dalı kesermi evet sizin gibi insalar keser. bende bu siteyi bu sebebden gecici olarak kapadim ağir güvenlik onlemleri alarak acacağim..zaman olmadiği için acmaya ve diğer işlerim ile uraştiğim için firsatim olmuyor... ilerde acağim bu arada kimsenin parasi kalmadi o kalan dediğin arkadasında yalan söylüyor kesinlikle odedik...

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trlist' Alıntı:
sunu acikliyim ben sizin gibi webmasterlar yüzün kapattim insan bindiği dalı kesermi evet sizin gibi insalar keser. bende bu siteyi bu sebebden gecici olarak kapadim ağir güvenlik onlemleri alarak acacağim..zaman olmadiği için acmaya ve diğer işlerim ile uraştiğim için firsatim olmuyor... ilerde acağim bu arada kimsenin parasi kalmadi o kalan dediğin arkadasında yalan söylüyor kesinlikle odedik...

bizim gibi webmasterlar yuzunden kapamıs mıs kardes 3 kurusa 5 köfte yok ben niye acmıyorum sence sirket olmayı bekliyorum yılbasından sonra. acele tedbirsiz site acılırsa sonu bu olur en önemlisi sen webteki en buyuk degeri kaybettin GUVENİ....

T

trlist

Misafir
cahveci' Alıntı:
bizim gibi webmasterlar yuzunden kapamıs mıs kardes 3 kurusa 5 köfte yok ben niye acmıyorum sence sirket olmayı bekliyorum yılbasından sonra. acele tedbirsiz site acılırsa sonu bu olur en önemlisi sen webteki en buyuk degeri kaybettin GUVENİ....

ben sizin gibi adamlara güvenerek iş yapmam zaten kendi bildiğim güvendiğim insalari göz önune alarak başlarim..... anlatabildim burda zaten beni taniyan bilir suan a dek kimsenin parasini odemmezlik yapmadim... 10 larca insan var suan bu forumda odeme yapdim biri yapmadi diyemez..... sen de her konuya atlama boş boş yazma seni her konuda goruyorum nerde salakca nerde boş boş cevaplar sende.. benim acdiğim konular hakkında bir daha yorum yapma.... ben neden acmiyorum diyorsun sene o kapasite yok anladinmi ....

D

doLob

Misafir
bize attığın kazıkların parasını yiyosun belkide o kadar adam o kadar klik kazandırdı sonuçta paraları ödemeyip siteyi kapattın

hesaplar duruyomuş bi tarafımla gülerim buna 2 aydır siteniz kapalı ayıp ayıp!

D

doLob

Misafir
cahveci' Alıntı:
yaw kardes benim domainlerde öle :) bendemi 3 kaatcıyıms
sanırım orada denmek istenen güvenilir denen sponsor sitenin bilgilerinin yer almaması

yani ileride dolandırıcılık yapınca beni bulamasınlar

F

fenerli

Misafir
sen az önceki silinmiş küfürleri ettikten sonra ağzınla kuş tutsan bile kimse sana dönüp bakmaz

D

doLob

Misafir
kufurleri editlemen iyi bir davranis ama bana attigin p.m yi boarda paylasayim istiyorsan ama senin seviyene inip bu board da kufur yazmam.

ayrica sadace 9 mesajim var yani heryerde beni gormene pek bi imkan yok.

saygilar sana iyi dolandirmalar.

ayrica banlenmis olman da sana ne kadar guvenilebilecegini tum webmasterlara gosteriyor. bu tur dolandirici turkler oldugu surece bizim is yapmamiz zorlasiyor. bu pislikleri aramizdan atalimki webmasterlarin turk affilate sistemlerine guvenleri olsun.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
trlist kullanicisi forum ve PM ile forum kullanicilarina kufur ettigi icin forumdan uzaklastirilmistir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5