İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Clickpara.net mi, Freeze.com mu?

G

galatasaraylilar

Misafir
arkadaşlar sitemin hiti günde 100 falan. artık canıma tak etti. para kazanmak istiorum. freeze ve clickpara nın namını duydum. sizce en iyi hangisi?

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiti fazla olupta, ingilizce içerikli siteleri olan webmasterlar ve birde çek masrafını karşılayacak kadar para kazanabilein webmasterlar Freeze.com a başvurabilirler. Downlaod başına para ödüyorlar. 60 günlük bir izleme süreçleri var bu süraçte program satışlarınıza da bakıyorlar. İlk paranın elinize geçmesi 3 ayı buluyor.

Eğer yine ekran koruyucu reklamı yapıp TIKLAMA BAŞINA ödeme almak istiyorsanız www.clickpara.net i seçiniz. Yalnız mutlaka kuralları dikkatlice okuyunuz. 40 a yakın flash banner ile tıklama oranınız zirvede olacak artık.

Hile yapmak çok kolay, yakalamakda öyle. Hile yaptığınız tespit edildiği anda sistemden atılırsınız, ödeme zamanı beklenilmez diğer sponsorların yaptığı gibi.

Şirket değiliz ve 300 e yakın site ile çalışıyoruz. Yaklaşık 6 aydır reklam vermekte ve ödemelerimizi yapmaktayız. Önceleri sınırlı ve büyük sitelerle çalıştık. Clickpara.net i de reklam olayını küçük sitelere de yaygınlaştırmak amacıyla 2 ay önce kurduk. Tıklama ve ödemeleri bu sistem üzerinden takip etmekteyiz.

Hedefimiz Türkiye nin en çok kazandıran ve en güvenilir sponsoru olmaktır. Şuan sadece freeze.com reklamını yapmaktayız, ileride diğer firmalarında reklamlarını görebileceksiniz.

www.clickpara.net

P

p2pTurk.Org

Misafir
Helel kardeş valla benim tıklar yükseliyo baklaım ne olcak flah banner iyi olmuş

G

galatasaraylilar

Misafir
newturk size üye oluyorum ama kafama bişey takıldı. benim düşmanım çok (Galatasaray ile ilgili bir sitem olduğu için). benle çok uğraşıolar. siteme yapmadıkları kalmadı(sadece indiremediler) :D neyse diyeceğim şu. muhtemelen düşmanlarım usülsuz tıklamalar yapacaklardır. bunun suçlusu ben deilim. bunun bir önlemi varmı?

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence araya aracı koymanın anlamı yok sonuçta amerika üyeliklerine 1$ veriyo 1$=1.35 ytl burdan aldığınız kaç para??

girin üye olun derim www.freezecoldcash.com

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklamalar, sitenizin istatistiklerine bakılarak ve nereden hit geldiğine bakılarak karşılaştırılıyor. Böyle bir durumda biz yardımcı oluruz.
Özellikle araya aracı koyma gereği duyan küçük ve orta ölçekli siteler için bu sistemi kurduk. Dileyen kendisi de üye olabilir tabiki. Büyük sitelerde 2-3 ay uğraşıp riske girmemek için ve tıklamaya para ödediğimiz için tercih ediyorlar.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet küçük siteler için siteniz birebir küçük siteler freeze i boşa kullanmasınla çünkü baya bi zorlanacaklardır para kazanabilmek için

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
www.freezecoldcash.com'den üye olursanız direk downloada ödüyor sadece ama clickpara.net tıklama basına ödüyor clickpara.net zarar etmez mi bu methotla anlıyamadım tam???

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayır söylemek istediğim aracı site tıklama başına veriyor asıl site ise yükleme basına bu şekilde aracı site normalde zarar eder clickpara.net nasıl zarar etmiyor???

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
newturk bu arada bir sorum olcak ne sitenizde nede burada tıklama başı ne oduyorsunuz bu konu hakkında hicbir bilgi hicbiryerde bulamadım bu konuya bir acıklık getiririmisin

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan tıklama başına 20.000 TL ödemekteyiz. 50 tıklama 1YTL yapmaktadır. Evet, şuan tıklamaya biraz fazla ödemekteyiz. Şu sıra birazda reklam olsun ve özendirmek amacıyla 20.000 TL veriyoruz. Belli bir üye sayısına ulaşınca bu oran düşecek, kazanılan klikleri bu düşüş etkilemeyecektir.

O

OyunAlemi

Misafir
clickpara.net den ödeme istedigim taktirde(2)defa sorunsuz aldım alcagımı umarım saygılı insanlar 1 dedigimiz 2 olmuyor 1 mail e cevap 1 saatde cevap geliyor daha ne istyeyim yakında sırf clickpara için bir site acicagim daha cok click icin

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki freeze.com türkçe sitelere koyulduğunu farkedip kapatırsa clickparanın hesaplarını clickpara batar :)

T

trlist

Misafir
canparlak' Alıntı:
peki freeze.com türkçe sitelere koyulduğunu farkedip kapatırsa clickparanın hesaplarını clickpara batar :)

exradan yabancı hitimizde mevcut bunun sebebi ile herhangibi bir banlama olayi olamaz cunku daha onceden konusulmus bir olay sirket ile aramizda....

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bence yinede tıklama başına odenen para az normal siteler 50.000 den aşağı vermiyorlar

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben google dan 0.5$ aldığım için tık başına 20 bin çok az biraz daha yükseltirseniz kullanılabilir zaten tık olunca genelde download da oluyordur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5