İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

clickxchange , cj ve klonları ?

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden clickxchange 'e üyeydim hiçbir zaman para kazanamadım çünkü hep türkçe site yaptım. şimdi ingilizce sitem var ve gerek perlead gerekse persale olarak satış yapacağına inandığım bir kitle sözkonusu..

clickxchange tr'ye ödeme yapmıyor sanırım. cj de yalan oldu yıllar önce..

TRye çekle ödeme yapan yada PayPal ile ödeme yapan per-sale,per-lead (PCP olmasa da olur) sponsorlar varmı ? Böyle özellikle birden fazla firma seçme şansımız olanlar tercih sebebidir.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben www.bidvertiser.com diye bir şey buldum. bir iki yabancı forumda olumlu şeyler duydum. PCP olayı var burada. Google Adsense'in amatör versiyonu.Bayağı bir benziyor bakalım kazanç olarak nasıl göreceğiz.

kodları ekledim siteye. sonuçları sizinle paylaşırım. minimum ödeme 10$mış.paypala ödüyor.

www.bidvertiser.com

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense kullanmıyorum zaten.. ama click başına 0.01 ödüyor ve reklamları pek ilgi çekici değil. bi de renk ayarı yok.. :(

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
clickxchange zamanında üye olmuş türk üyelere hala ödeme yapıyor. eğer ilgilenen olursa içinde 40$ bulunan clickxchange hesabım makul bir fiyata satılıktır . :D

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@pexolas eger satis yapabilecegine inaniyorsan www.element5.com tavsiye ederim cok tatli para kazandiriyor aylik 500 $ a yakin birsey aliyorum bu siteden. Cekleri tamamen guvenilir karsiliksiz cikma gibi bir durumlari yok. Her bankadan tahsil edebiliyorsun.

Saygilar.

G

guajira

Misafir
pexolas' Alıntı:
ben www.bidvertiser.com diye bir şey buldum. bir iki yabancı forumda olumlu şeyler duydum. PCP olayı var burada. Google Adsense'in amatör versiyonu.Bayağı bir benziyor bakalım kazanç olarak nasıl göreceğiz.

kodları ekledim siteye. sonuçları sizinle paylaşırım. minimum ödeme 10$mış.paypala ödüyor.

www.bidvertiser.com

Yabancı hite daha fazlasını kazabilirsin, ancak şutlaması çabuk oluyor. beni 2 kere attı, hiç ödeme alamadım :)

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
c0d3r' Alıntı:
@pexolas eger satis yapabilecegine inaniyorsan www.element5.com tavsiye ederim cok tatli para kazandiriyor aylik 500 $ a yakin birsey aliyorum bu siteden. Cekleri tamamen guvenilir karsiliksiz cikma gibi bir durumlari yok. Her bankadan tahsil edebiliyorsun.

Saygilar.
Merhaba abim su sistemi tam aciklarmisin acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5