İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

clickxchange den para alan veya uye olan varmı?

ibrahimgurler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-2 yıldır clickxchange yi kullanıyorum fakat bir turlu para kazanamadım şimdiye kadar toplam 2.62$ oldu acaba bilmediğim birşeylermi var!
kulanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

----saygılarımla-----
ibrahim ersen gürler

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 2 senede 10 $ toplayabildim :) bir tekniği varsa bilmek isterim harbiden...

B

bz.tc

Misafir
Yöntem mi istiyorsunuz...

Kendinizi reklam veren sitenin yerine koyun.. hangi siteye reklam verirsiniz?

Kendi sitenize bir bakın...
Reklam vermeye değermisiniz acaba?

En karlı kitle kim.. iyi düşünün... kim internette para harcayabilir?
Çünkü sitenize reklam veren sizin sitenize değil sizin sitenizi ziyaret edene yönelik reklam veriyor...

Günde 5000 tekil hit alan bir güzeller sitesi sahibi olmak yerine günde 200 tekil hit alan, ama borsa analiz ile uğraşan kişileri siteye çekmek ne kadar daha karlıdır acaba?

MP3 dinleyen gençler yerine internette hosting şirketi arayan, kredi kartı elinde teker teker hosting firmalarını birbiri ile karşılaştıran bir tip ziyaretcin varsa daha fazla kazanır mısın?

... Bence ilk önce hit sayısına önem vermekten vazgeçin... kime yöneldiğinize önem verin... reklam veren kişi siteye gelince aaa bu siteye şu tip insanlar vardır hemen reklam başvurusunu kabul edeyim derse mi daha çok kazanırsın... yoksa... reklam veren siteye gelince... çıplaklar mp3ler falan görüp.. bu sitenin ziyaretcisi herhalde annesinden babasında gizlice bu sitelere giiyordur... veya... intennetten satın alması en kolay olan bir cd yi bile almayıp şu kadar popup içinde mp3 dinlmek için uğraşan birileri vardır burada derse mi?

Ama sizin hitiniz çoktur... olmasa bile şöyle iki güzel 3 5 mp3 eklersiniz olur... :)
Hit para demek çünkü, değilmi...

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk mesajda ki arkadaşın sitesine bakarak mesajını yazdığı farz ediyorum çünkü benim sitemin yazdıklarınla pek bir alakası yok neyse.Benim sorunum bana reklam vermemeleri değil zaten şu ana kadar sponsorların altından yüzlerce reklam aldım ama hiç birinden doğru düzgün kazanamadım benim sorunum bu.Herhalde buda Türk ziyaretçilerin reklamlara pek ilgi göstermemesi ve bu yüzden tıklamaması ve de üye olmamasından kaynaklanıyor...

ibrahimgurler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pelki söylediklerinizde haklısınız.
bende ilk başladığımda bir elektronik site ile başladım fakat 4 ay boyunca toplam 50 kişi siteye girdi. bu işle uğraşanlara mail gönderdim toplistlere uye oldum bir fayda etmedi sonunda baktım en çok hit alan siteler mp3siteleri o yüzden bu işe giriştim anlatabiliyormuyum?

Neyse zaten sorunuda buldum ikinci mesajı bırakan arkadaş için yazıyorum

clickxchange sponor olan sitenin altındakibazı liklere tıklamak isteniyor çalışmalarında başarılar.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
oy oy oy alemin kralı clickxchange'e pislik atmayalım lütfen !

sistemi biraz karışık olabilir fakat 1 yılda 4 çek aldığım (~400$) bir sponsordur. clicklerinden pek para gelmez aslolan lead 'dır. leadında 1$'lik leadlar olmaz cj gibi ama leadler kolaydır açılan sayfaya mail yazdırmak gibi.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben baya bir kazandım, gecbeyinnin dediği gibi leadlara bakın derim birde devamlı siteyi ziyaret edin cunku bazı reklam verenler click basına 25 cent bile veriyolar ama buda anca 1-2 gun suruyo. Eğer takip ederseniz iyi para kazanırsınız.

Not: örneğin su an click basına 50 cent veren bi yer var ama beni kabul etmedi :)

Z

zipNetwork

Misafir
Clickexchange en son Türkleri kabul etmiyodu son durum nedir...
CJ gibi kral geldimi Net e onlarda Türkleri kesmiş heralde...?

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende eski üyeyim zamanında bundan 3-4 yıl önce hepsine bol bol üye olmuştum kullanmasamda cxc,cj,overture(reporting.net) falan şimdi hiç biri türk abul etmiyor galiba...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi