İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

clickxchange hesabımı satıyorum

M

maximp3

Misafir
başka bir ülke ile üye olacağımdan türkiye adresli üyeliğimi devretmek istiyorum.

devir için 200$ istiyorum. üyeliğim 2 seneliktir.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
isteyen varsa bende satıyım, 2,5 yıllık. 20 milyon! : :lol:

E

energyextend

Misafir
Arkadaşlar sizin için herşey paramı ?
Lütfen eğer kullanmadığınız bir hesabınız varsa bana verin boş duracağına ben kazanıyım...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
soruya bak şimdi,
sen sanki hayır kurumuna bağış yapmak için mi istiyosun bu hesabı, bak ^yukarda ne yazıyo "internetten para" demek ki seninde benimde bu foruma yazmaktaki amacımız para !

M

maximp3

Misafir
zokkie 20 milyona satıyosun madem ver adamada kullansın. benim üyeliğim sağlam. çok çek aldım. üye olup alamayanlarda var o yüzden fiyatı yüksek yazdım. son 6 ayda 890$ aldım cxc den.

para mara 20 milyon diyosun hiç deme bari. bayramlık şeker parası ... verde bari adam nasiplensin.

şu an düşündüğüm birşey var. yurtdışında tanıdığım var. onun adresini verip üye olacağım. böylece daha rahat reklam alabileceğimi düşünüyorum. hem outside demographics olayındanda kurtulmuş olucam böylece.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5