İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Clientexec Türkçe Dil Dosyası olan var mı? / Ortak Çeviri yapmak isteyen?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba

Clientexec Türkçe Dil Dosyası olan var mı? yada ortak çeviri yapmak isteyen var mı?

PM ile ulaşırsanız sevinirim

İyi çalışmalar

D

deja-vu

Misafir
en son kayako tr ye cevırmıstım 9 saatın sonunda ortak cevırı yapıcaksak ok cok zahmetlı bı ıslem :)

R

*reyeskane-

Misafir
Bende WHMCS çevirmiştim, clientexec reseller ve shared yapanlar için kullanışlı diye biliyorum.. whmcs, bu scripti incelemenizi tavsiye ederim.. Eğer beğenirseniz bende tr dil dosyası var.. çeviriyede yardımcı olmak isterim.. kolay gelsin..

Redhostcenter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*reyeskane-' Alıntı:
Bende WHMCS çevirmiştim, clientexec reseller ve shared yapanlar için kullanışlı diye biliyorum.. whmcs, bu scripti incelemenizi tavsiye ederim.. Eğer beğenirseniz bende tr dil dosyası var.. çeviriyede yardımcı olmak isterim.. kolay gelsin..
bana download linkini ve tr dilini pm atarmisin tskler simdiden sagol...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
*reyeskane-' Alıntı:
Script ücretli.. Hala istersen pm atayım dil dosyasıyla..
eğer mümkünse bende alayım, kullanmak için değil incelemek için istediğimden ücretli olması sorun değil ...

R

*reyeskane-

Misafir
Hmm. Böle olmucak :D en iyisi bi yere upload edeyim ben.. İsteyene linki pmle atarım.. Arkadaşlar sizede upload bitince gönderiyorum.. TR dil dosyası içindedir..

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@*reyeskane-

Bende alırsam çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.. aslında var ama bir suru eksik var bazı yerler bos hemde bi hayli yerler

R

*reyeskane-

Misafir
forumdayim.net' Alıntı:
@*reyeskane-

Bende alırsam çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.. aslında var ama bir suru eksik var bazı yerler bos hemde bi hayli yerler
pm gönderildi..

Shkodra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabba,
bende alabilirmiyim türkçe dil dosyasını?

teşekkürler

konu açılalı 2 sene olmuş ama :) artık hortlattım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5