İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cmp yada cpc ye para ödeyen Turkish siteler neler?

K

Kara

Misafir
Arkadaşlar var mı bildiğiniz Türkçe reklam sağlayan ve cpm yada cpc ye ödeme yapan yerler?

Bi de günlük 60.000 tekil iyi bir rakam mı sizce?

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Wærez / Mp3 / absürt degilse, cok guzel bir rakam. ( Maddi getiri acisindan )

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostbul ve adsense var türkçe reklam sağlayan benim bildiklerim. günlük 60.000 tekil site içeriği eg-zotik olsa bile iyi bir rakam :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
parali uyelik gibi secenekler yoksa, sunucuyu mesgul etmek ve ego tatmini disinda pek ise yaramaz ploop. 8-10 bin tekil hitli normal bi site cok daha fazlasini kazandirir.

K

Kara

Misafir
mp3, absürt yada o tarz bi site değil... 2 ayda 60.000 tekil oldu diyim ben size... sadece Tr den. yurtdışı ile birlikte 110.000 fln

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
harbi haaa...bende merak ettim nasıl bi site o öyle yaaa

K

Kara

Misafir
yok arkadaşlar... site aslında ama Türkiye de değil. zaten Türkçe de değil. Kaçak bişey hiç diil... bi de programa koyamıosun zaten yasak diye biliyorum. Bunu açıklayamıycam kovulurum yoksa kızmayın lütfen. rahatsız ettiğim için de sorry...

K

Kara

Misafir
haklısın hocam ben de olsam yerinde kızardım :( bu arada sitene bayıldım süper ve explorer hata verip kapanıyor dostum haberin olsun...

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DB Error: Bad SQL Query: SELECT id, type, message, date, expire FROM 4images_ban WHERE ((type = 1 AND (81 BETWEEN ip1_start AND ip1_end) AND (215 BETWEEN ip2_start AND ip2_end) AND (52 BETWEEN ip3_start AND ip3_end) AND (76 BETWEEN ip4_start AND ip4_end)) OR (type = 2 AND ('81.215.52.76' LIKE hostname)))
Lost connection to MySQL server during query
dijitalsanat hata vermedi bende ama bannerin üstünde yukarıdaki yazılar çıkıyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5