İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Co-Locationda Dev Kampanya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berksehost

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Berk tt şikayet bölümü ile ne alakası var ?
20 mbps 199 YTL yazıyorsun. Aklı selimde mümkün olmayan bir fiyat.

Ama özellikle şu son yazından sonra ne düşübnüyorum biliyormusun ?

Şimdi sen bu fiyatları vermişin ya. Yarın öbür gün seni kurtarmasa. Ki normalde kurtarmasına imkan yok. Sen çekip gidersin. Resmiyet yok, vergi yok, sorumluluk yok.

Topla parayı sonra çekip git. Geçmişte olmadı mı ? bunu yapan çok kişi var. Adlarını sitelerini de yazabilirim buraya.

Yap vurgunu sonra kaç.

Sen beni moderatore şikayet ediyorsun. Dikkat et birisi de seni maliyeye şikayet etmesin. :):)

bakın bizim fiyatlarımız böyledir 199ytl buna karışmaya hakkınız yok yorumlarınızın seviyesinede dikkat edin ve başkalarının yaptığı şeylerle bizi suçlamaya kalkmayın berksehost şimdiye kadar kimsenin hakkını yememiştir yemez ve sizin gibi berksehostu karalamaya çalışan kişilikteki insanlarada hiçbir zaman aman vermiyeceğimizi bilin...

Not:Bugün itibari ile başvurumuzu yaptık ondan bence ben maliyeden değil ama sen modlardan kaç:)

pcpazari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Re :

Berk herkeze 20 mbps 199 YTL 'den satıyorsun da. nedense ping süreleri, ve paket kayıpları senin kendinin bile 20 mbps bir hızının olmadığını gösteriyor sanki.

Dosya ekte.

paket kayıpları %50, ping süreleri 100 küsür. yurt dışı ile neredeyse aynı.

Türkiyede dc 'lerde 10 ms filan. örnek sadecehosting, örnek kriweb, ...
paket kayıpları da yok.

Berk bırak bu kandırmacayı. Önce adam gibi hizmet ver. Ping sürelerini düşür. Sonra paket kayıplarını önle. Sonrasına da adam gibi bir site yap.

Kaliteli hizmet, dürüst hizmet demekle olmuyor bu işler.

berksehost

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Berk herkeze 20 mbps 199 YTL 'den satıyorsun da. nedense ping süreleri, ve paket kayıpları senin kendinin bile 20 mbps bir hızının olmadığını gösteriyor sanki.

Dosya ekte.

paket kayıpları %50, ping süreleri 100 küsür. yurt dışı ile neredeyse aynı.

Türkiyede dc 'lerde 10 ms filan. örnek sadecehosting, örnek kriweb, ...
paket kayıpları da yok.

Berk bırak bu kandırmacayı. Önce adam gibi hizmet ver. Ping sürelerini düşür. Sonra paket kayıplarını önle. Sonrasına da adam gibi bir site yap.

Kaliteli hizmet, dürüst hizmet demekle olmuyor bu işler.

pingleyen biliyor 20civarı paket kaybıda sıfır sen kendi çapında eğlen farkettiysen bi sen yorum yazıyorsun çünkü hizmet alanlar şikayetçi bile değil bundan sonra bu konuyu uzatmayıp kitlersek sevinirim bu arkadaş gibi seviyesiz insanlarla uğraşmaktansa işlerimi yapım hizmetimle yarışmayı tercih ederim...

pcpazari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece meraktan soruyorum.

senden hizmet alanların sayısı iki elin parmaklarını geçiyormu ?

Bence de sen bırak bu uslubu, işlerine bak. adam gibi paketler oluştur. Bizde destek olalım. Ama olmayacak bir şey satmaya kalkarsan, insanları kandırmaya çalışırsan biz de bildiklerimizi yazarız.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece meraktan soruyorum.

senden hizmet alanların sayısı iki elin parmaklarını geçiyormu ?

Bence de sen bırak bu uslubu, işlerine bak. adam gibi paketler oluştur. Bizde destek olalım. Ama olmayacak bir şey satmaya kalkarsan, insanları kandırmaya çalışırsan biz de bildiklerimizi yazarız.

yaptığın resmen hakaret.

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar herkes birbirine açık olursa zaten sorun olmaz. Ben pcpazari nickli arkadaşı destekliyorum. Bazı gizli ibarelerle sonradan öyle değildi böyleydi gibi açıklamalarla hosting şikayetleri kısmında bu hizmeti alanları görmek kimse istemez.

Ayrıca ben herhangi bir hakaret görmüyorum bu bazı yaraların deşilmesi olabilir ancak. Yarası olan pansuman yaptırır. Açık ve net cevaplar vermek yerine "satışımı baltalıyor", "beni karalıyor" gibi hemen savunmaya geçmek acizlik belirtisidir. Nasıl ki burası bir forum ve herkes bir konu başlatabiliyor aynen altına herkes bir soru sorma hakkına da sahiptir. Eğer sizin canınızı sıkan bir soru gelmesin istiyorsanız konunuza herseyi net olarak yazın.

Saygılarımla

berksehost

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
öncelikle ersin arkadaşım düzgün yazılan her soruya cevap veriyorum bunu okuyabilirsin ancak arkadaşın konuşma üslubu insanlara yakışmayan bir üslubtur bende buna cevap vermiyorum aynı soruları insanlar düzgün bir şekilde sordukları taktirde cevap verebilirim ancak arkadaş gerçekleri bilmeden delili olmadan karalamalar hakaretlerde bulunmaktadır bu insana yakışan bir davranış değildir.Ben öncelikle aşağıda kendimiz hakkında kısa bir bilgi vereyim

1.Vergi levhası için gerekli evrak bilgi vs tamamladık sadece yeniyılın geçmesini bekliyoruz yeni yılda karşınıza vergi levhasına sahip olarak çıkacağız ve fiyatlar +kdv şeklinde ücretlendirilecektir.

2.Birçok kişi nixcona fiyat sorabilir bizde nixcon bize ne fiyat sağlıyor ise üstüne hizmetimiziçin ne kadar karı öngörüyorsak koyuyoruz ve hizmetimizi sağlıyoruz ve şimdiye kadar hatla ilgili hiçbir sorunumuz olmadı 10mbitse 10mbit 30mbitse 30mbit hep sonuna kadar kullanılabildi istediğiniz forum vs yerlere yazın hizmetimizden şikayetçi birini bulamazsınız

3.Hizmet sağlarken kullandığımız tüm donanımlar ve yazılım lisansları bize aittir...

Düzgün bir şekilde sorulduğu taktirde tüm sorularınızı bu başlık altından yanıtlayabilirim.Saygılarımla...

Not: pcpazarı görgüsüz insan örneği gibi sana şu kadar müşterimiz var demeyeceğim bunu istediğin gibi yorumlayabilirsin...

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle firma olmadan "Müşterimiz" kelimesi pek bir anlam ifade etmez. Müşteri bir ürün veya hizmeti yasal yollardan karşılığını ödeyerek alana denir. Birisinin sizin müşteriniz olabilmesi için yasal olarak sizin şirket olmanız gerekir. Yok bugün olacağız yok yeni yıl geçsin şirket olacağız demeniz zaten sizin kendi kendinize kalitenizi ve itibarınızı düşürmenize yardımcı olur. Yani pcpazari nickli arkadaşın özel çaba sarfetmesi gerekmemektedir. Yazılım lisanslarının ücretlerini biliyor musunuz? Kendi sağladığınız lisans hangisidir? Plesk mi Windows mu? Bunları 40 kez banlansam bu yorumda tekrar yazar tekrar konuşurum. Aynı zamanda yazılım geliştirmemizden dolayı MSDN Premium olarak kullanabileceğimiz lisanslar ile hosting hizmeti için datacenter e gönderilen sunucularda kullanılan lisanslarımızı dahi ayrı tutup ayrı maliyetlerine katlanırken siz daha şirket bile olamadan nasıl bu kadar lisansı karşılıyorsunuz? Merak ediyorum bu sorulara içten cevap veriyorsanız hayırlı satışlar dilemekten başka ne yapabiliriz. Ancak muallakta kalan sorunlar ve yanlış veya kasıtlı olmadan klavye hatası ile yazılan bu yazılardan bıkkınlık gelmedi mi? Nixcon veri merkezini biz de kullanıyoruz. Daha dün akşam 23:00 gibi 3 yeni sunucu (sunucu diyorum dandik pc değil) götürdük. Hizmetten memnun muyuz? Bu soruyu bana ne zaman sorsanız ben "hayır" derim. Ancak hizmet kalitesi ancak azla yetinmezsek gelişir.

pcpazari arkadaşım sana hak veriyorum ancak bilmediğin şeyler de var. Turk Telekom (Hariri Telekom diyelim) tekel değildir. Tellcom (Turkcell şirketi) de karasal hat sunmaktadır. Bu nedenle fiyatlar çok fazla aşağı çekilebilmektedir. Bu rakam 10 da 1 e kadar düşebilmektedir. Yani kafanda şüphe olmasın. Benim sözümde olay maliyet değil "maliye"dir. Maliyet evet kurtarır ama vergi vermezsen ve şirkettir odur budur masraf etmez isen. Veya da bu hizmeti aynı VLAN içinde (havuz) bulundurursan normaldir. Ben arkadaş adına size cevap vereyim de konu kapansın. Kendileri cevap vermek yerine halen savunma durumundan çıkamıyor.

Saygılarımla

Dali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Berksehost Arkadaşım Lütfen Forum Moderatörlerinden Konunun Kilitlenmesini Rica Et ve Konuyu Kapat Konu Tartışmaya Gidiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5