İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Co.yu Domainleri

S

sevdik

Misafir
Arkadaslar sizden bir fikir almak istiyorum yakinda bir yugoslav sitesi kuracagim zaten oraliyim dil filan hersey var simdi sizce

siteismi.co.yu domaini sadece yugoslavyada degil ilerisi icin is yaparmi cunku 3-4karakterli domainler bos var 2li bile vardir buyuk ihtimal ile yugoslavya turkiyeye gore 3sene geride internette bir portal kuracagim

sedo veya baska bir yerde is yaparmi bu domain ? verecegim paraya edermi ?

mesela sunu www.kafic.co.yu almayi dusunuyorum kafic.com/net/org hepsi var hepside gurbetci yugoslavlarin ben co.yu sunu alsam yani resmisini "kafic = bar = cafe" anlaminda ?

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternetin çağımızda geriye gitme ihtimali yok, hep daha ileriye gidecek. Bu yüzden 1 ve 2 harfli domainlerden alıp yatırım yapabilirsin. Ancak ilerde oralarda internet gelişince devlet ya da ilgili kurum bu domainleri elinden almaya da kalkabilir.

S

sevdik

Misafir
slm

bu domainler resmi yani com.tr gibi ve ben bunlari sahsim adina alacagim oranin vatandasi olarak faturasini da alcam yazin da onlarin sirketine girip gorusegim cunku devir net devri bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5