İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CoAdmin'liği Bırakmama Neden Olan Bitirme Projem :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Maalesef geçtiğimiz günlerde yönetimden ayrıldım. İşte buna sebep olan bitirme projem :)

[video=youtube;PPLeDgqwwgY]http://www.youtube.com/watch?v=PPLeDgqwwgY&feature=youtu.be[/video]

NOT: Henüz ilk denemeler olup, devamı gelecektir :)

okeybye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dedim uçucak heralde .) başarılarının devamını dilerim kardeşim ellerine sağlık .

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
İlginç birşeymiş, bunu idiots filmindeki bir icata benzettim üstüne kamera felan takıyolar :=)) hakkınızda hayırlısı

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
dedim uçucak heralde .) başarılarının devamını dilerim kardeşim ellerine sağlık .
Eyvallah kardeşim, labda olduğu için tehlikeli oluyor, kafa göz yarabiliyor:) Dün elime 3 çizik attım bu yüzden :D

İlginç birşeymiş, bunu idiots filmindeki bir icata benzettim üstüne kamera felan takıyolar :=)) hakkınızda hayırlısı

Aynen o filmdekiyle aynı, hatta daha gelişmişi (olacak inş) diyebilirim :) Görüntü aktarımı da olacak inş :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bunun için mi terkettin bizi :D

Güzel oluyor güzel. Bitince default görevine geri bekliyoruz. Takipteyiz.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
icat işte :D ne oldugunu proje bitince görücez, sölenir mi :p

kling

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı Olsun Çok iyi çalışma Hangi bölüm okuyorsun ?
Bende Otomasyon bölümündeyim çok isterim böle bişi yapmak :D

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Hiç tınlayan olmadı beni :(

Tam anlayamamıştım :D Bundan 2 ya da 3 tane olacak, quadrotorlerden biri diğerlerine komut gönderecek diğerleri otonom olarak hareket edecek. Yani biri komutan, diğerleri emir eri olacak diyim :D

Hayırlı Olsun Çok iyi çalışma Hangi bölüm okuyorsun ?
Bende Otomasyon bölümündeyim çok isterim böle bişi yapmak :D

Teşekkürler, bilgisayar mühendisliği okuyorum, quadrotorun çalışma mekanizmasını anlayarak başlayabilirsin :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
transformers olacak sandım bir an ama değilmiş
adını optimus prime koy :D

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
transformers olacak sandım bir an ama değilmiş
adını optimus prime koy :D

Hiç bişey anlamadım optimus prime ne ola ki :D Açık bi alan olsa uçuş denemesi yapıcaz da yok işte :D Geçen pervanelerden birini taktık, hızlı döndüğünden göremedim, elimde 2-3 tane çizik oluştu :D

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bolu Beyi, görevinin hakkını fazlasıyla yerine getirmiş, iyinet'e gönül veren üyelerden birisi.

Kusursuz olduğunu buradan yazmayı çok isterdim ama biraz vefasız, beni aylardır ne arıyor ne soruyor :(

Kimse kalıcı değil, sende üyesin bende noldu şimdi köftehor :D

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bolu Beyi, görevinin hakkını fazlasıyla yerine getirmiş, iyinet'e gönül veren üyelerden birisi.

Kusursuz olduğunu buradan yazmayı çok isterdim ama biraz vefasız, beni aylardır ne arıyor ne soruyor :(

Kimse kalıcı değil, sende üyesin bende noldu şimdi köftehor :D

Vefasızlık konusunda maalesef haklısın kardeşim:( İstanbul'a geldiğimde veya sen Ankara'ya geldiğin görüşürüz inş, hatta aramızda kız alır veririz :D
Sen hangi ara ayrıldın yönetimden? Doğru söyle kovuldun mu? :D

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Vefasızlık konusunda maalesef haklısın kardeşim:( İstanbul'a geldiğimde veya sen Ankara'ya geldiğin görüşürüz inş, hatta aramızda kız alır veririz :D
Sen hangi ara ayrıldın yönetimden? Doğru söyle kovuldun mu? :D

Bu kulvarlar bize dar geliyor, web'den çekilme çabaları.

İnşallah inşallah :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5