İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çocuklar? inanın... :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Alex, tumer, tuncay, umit ozat yimpas yozgatspor ve caykur rizespora karsi oynayacak kalitede olduklarini gosterdiler ancak.

Kerimden filan utanmadilar o ayri.

Dunyanin hicbiryerinde kosmayan basmayan futbolcuya yer yok artik. UEFA'da da basari gelmez, kolay gol yiyen takim her kupadan elenir, bu kadar basit.
Alex bence sahanin en mücadele eden adamlarından biriydi.
ilk defa bu kadar istekli ve saldırgan gördüm alexi. Eğer eline geçen o ilk fırsatı gole çevirebilseydi show yapabilirdi.
Tuncay Şanlı, şanına yakışmayan futboluna yine devam ediyor. Tumer gününde değildi diye düşünüyorum.
Ümit Özat ne zaman fenerbahçede güzel ortalara imza atmış ki böylesine kritik bir maçta başarı gösterebilsin.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bu kadronun uefada bile başarı göstrebileceğine inanmıyorum.
Fenerbahçeyi iyi günler beklemiyor.
Aziz Yıldırım hayal kırıklığı yarattı bende.
Artık gitmeli. Kendimizi kandırmayalım. Bu yıl şampiyon olmamız bile çok zor.
Şu anda kazanıyoruz ama ilerde 3-5 hafta sonra sakatlıklar ve takım içinde kavgalar başladığında, hocaya sesler yükselmeye başladığında aziz yıldırım bunun önüne geçemez.
Bence istafe edip gitmeli. Artık şişirme laflarla spor klubü yöneten başkanları görmek istemiyorum.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk kez fenerbahçe taraftarlarını aziz yıldırıma karşı bu kadar tepkili görüyorum, ama bence zaten en büyük sorumlu aziz yıldırımdır fenerbahçenin sportif başarısızlığında. Sen 5 senedir 100. yıl diye millete gaz ver, ŞL finali v.s de, daha gruplara kalmadan elen.. Lugano'nun da transferi sadece TSL şampiyonluğu için olduğunu taraftar anladı artık, fenerle aramızda ki vizyon farkı bu bence, gs formasını kim giyerse giysin avrupa'da başarı dandik takıma karşıda geliyor, en elit takıma karşıda.

Ayrıca appiah tüm futbolculardan daha fenerli, yabancılar profesyoneller ve aldıkları parayı bunun için hakediyolar. Yazık appiah'a yazık, onunda şevki kırılıyordur artık.. Hepsi onun yarısı kadar inansaymış fener turu atlardı.

Ayrıca bi çok fenerli arkadaşımın zor bela dayandığı ümit özat'a bugün yuhalanmalar falan geldikten sonra, sağlam bi giydirdiklerini duydum.. Fener belki Beşiktaş gibi bi revizyona giderse belki sportif başarı gelir..

Biz de isteriz süper stadımız olsun, harika tesislerimiz olsun ama gidip o çimlerde uyumayacağız için taraftara sportif başarı yetiyor.. Son zamanlarda futbolcu para krizide tamamen aşıldı e şimdilik buna da şükür diyoruz ve diğer temsilcimiz olan Galatasarayımızın yolu açık olsun diyoruz..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kusura bakma da ben 20.dk dan sonra izledim maci, ve Alex duran toplar disinda sahada dahi yoktu, adamin eli belinde oturuyor orta sahada nasil bir mucadeleden bahsediyorsun anlamadim ki? Resmen kayip adam Avrupa maclarinda. Takimi tasimasi gerektigi gibi tasimiyor, istersen TSL 'de sampiyon ol istersen istedigin takima 10 at, senin izlendigin yer burasi, burada oynamadiktan sonra hicbir isime yaramiyorsun.

Kac yasindaki Rebrov bile onemli maclarda cikip takimini toparliyor, maestro gibi yonetiyor, bu herif 35 yasinda mi da topa basmiyor, hadi eksi bir oynayalim dedik, Tumer'da zayif, ne zaman gununde olacak, cok gereksiz bir transfer.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
netmira benim gönderdiğim sigarayı bıraktıran ilacı kullandı ya, o yüzden yanlış görmeye başladı .
sanırım 6s olarak gördü :D

şaka bir yana. fenerbahçeye başarılar. inşallah aşacağız. offf ne stres ha..
daha geçen ay Kievdeydim :)

GS olarak görseydi, böyle demezdi. Devler ligine giren biziz çünkü. Diyeceksiniz ki rakibiniz zayıftı. Sizde seribaşı olsaydınız, sizinde puanınız iyi olsaydı; sizinde avrupa karneniz iyi olsaydı. Sizde güçsüz rakiplerle karşılaşırdınız. Kendi evinde, 52000 taraftarı önünde, bu kadar kötü oynayan bir takım görmek beni üzdü açıkcası. Özellikle yediği 2. gol o kadar basit ki, adam sağ taraftan ceza sahasına yaklaşıyor, ve sol köşeye atacağı bariz. Rüştü efendi sadece ayaklarını uzatmakla yetiniyor. O gol yenmeseydi bence maç daha değişik bir havada geçerdi. Çünkü 3-1'i yakalasa maç uzatmaya gidecekti.

Alex bence sahanin en mücadele eden adamlarından biriydi.
ilk defa bu kadar istekli ve saldırgan gördüm alexi. Eğer eline geçen o ilk fırsatı gole çevirebilseydi show yapabilirdi.

Alex iyi mi oynadı??

Duran toplar haricinde ben Alex'i göremedim doğru dürüst. Bir ara kendini Türkiye ligi maçında sanıp adamı çalımlamaya kalktı. Topu kaybedince hemen topun üstüne atladı. Hakemde pozisyona uzak, faul verdi. Alex Türkiye ligi'nin adamı, avrupa maçlarında ondan birşey beklemiyorum açıkcası. Sahanın en iyisi Appiah, Kerim ve Aurelio idi. Özellikle Kerim, sağ kanatta harikaydı bence. Genç ve tecrübesiz olmasına rağmen rakibin üstüne gitti ve top kaybetmedi. Çok iyi çalımlar atıp pas tamamladı. Bence Kerim değerlendirilmeli. Bizde Arda, sizde Kerim. (Arda tabi ki daha iyi :p)

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir gs li olarak üzülüyorum ben de çok isterdim fenerin orda şamp. ligine katılmasını ama şunu gördüm ki tuncay,ümit özat,alex o kadarda istekli değiller fenerde kimse ruhuyla oynamıyo o genç çocuk bile daha iyiydi.Neyse inşallah uefa da birşeyler yaparlar

GS mizide şampiyonlar liginde başarılar bir çeyrek final yaparız bu sene

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Seribaslilik ile alakasi yok, GS sampiyon takim olarak cikti biz ikinci takim olarak 2 eleme maci yaptik. Kimse GS'in rakibine zayif demiyor, sanirim kendi kendinize boyle seyler hayalliyorsunuz.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırım olası polemiklere ve her başarımızda gündemin değiştirilmesine o kadar çok alıştık ki, şimdi önceden savunma pozisyona geçiyoruz.
Mlada boleslav Valeranga'yı eledi, son yıllarda inanılmaz çıkış yapan bi ekip, ASY'de ki ilk maç cimbom aşırı güzel oynamasa çok değişik şeylerde olabilirdi..

Her 5 attığımız takıma kötü diyeceksek ohoo işimiz var demektir, yanlış anlama sen bunu demiyosun biliyorum. Ama Galatasaray köy takımını yenmedi bunu herkesin bilmesi gerekiyor..

Ayrıca bu sefer savunmaya geçecek fazla bişey yok, çünkü tüm fenerli arkadaşlarım cimbomu bıraktılar artık laf dalaşına girmeyi aziz yıldırımla uğraşmaya başladılar... Çünkü laf icraat değil bunu görmüş olduk.. Ayrıca nerdeyse tapılan bir başkana 1 gecede görüşlerin değişmesine biraz şaşırdım. Gerçi taraftar çok haklı, kardeşim sen ya demiyeceksin 100.yıl da final oynayacağız, galatasaray'ın başarısı tesadüftür. Ya da ilk turlarda elenmeyeceksen daha.. Bir 2. turu yok fenerbahçenin, 2.tur yaw g.b bile var.

Ben fenerbahçenin elenmesine sevindim, kıvıracak değilim. Burada yazan her fenerbahçeli'de (çok az istisna hariç) galatasaray elenirse sevinecektir. Sizde kıvıracak değilsiniz gerçi, pat diye söylersiniz..

Zaten okullarda açılıyor, bu polemiği yapacak arkadaşlar yavaş yavaş okullara yöneliyordur, derslerinde başarılar dileriz...

Amaaaaaa sportif başarı yerine manevi duyguları koyarsak fenerbahçenin bunu hakettiğini düşünmüyorum. Bence o kadar yatırıma falan çok yazık, tamam fenerbahçe ezeli rakibimiz falan filanda. O takımın taraftarları eşimiz, dostumuz, arkadaşımız.. Millet iyice sinirlendi artık.. Türkiye'nin daha çok alt kültür uğraşı diye tabir edilen futbola gönül veren milyonlarca fenerbahçe taraftarı var... Kimsenin bu adamları bu kadar üzmeye hakkı yoktur bence.

Eğer birisi gelip göreve talip oluyorsa ister özhan canaydın, ister aziz yıldırım isterse ahmet mehmet bilmem kim olsun, beceremiyor, başarıyı getiremiyorsa şapkasını alsın önüne düşünsün der, fenerbahçeye uefa'da başarılar dilerim :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yazık ya 6s yazın bilmem ne yazın... Sonrada fenere laf ediliyor diye böbürlenin...

İstifa ediyorum , hooop geri geliyorum şaka yaptım diye yine gündemi çevirip şampiyonlugu unutturan bir başkanı var fenerbahçenin...Ayrıca Aziz'in forsunun yabancı hakemlere geçmemesi beni üzdü bu kadarmıydı büyük başkan senin forsun ? ...

Bir GS'li olarak ülke puanı açısından fenerinde atlayıp başarılı olmasını isterdim. Ama yine Galatasarayımızla gülmek nasipmiş...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
blink tamam arkadaslarin yasi kucuk diyorsun ama sen de polemik yaratiyorsun farkinda degilsin, kimse oyle birsey dememisken hala mlada koy takimi degildir, bunu herkes boyle bile diyorsun :) kaldi ki hicbir takim koy takimi degil, artik herkes herkesi yenebiliyor, bunu gecen seneden siz de biliyorsunuz. Galatasarayin mucadeleci kimligi ve tecrubesiyle Avrupa'da yine en az Fenerbahce kadar, buyuk ihtimalle kat kat daha fazla is yapacagi asikar ama milletce dustugumuz hataya siz de dusuyorsunuz, orada da cok buyuk problemler var ve hemen bir tur atlayinca goz ardi ediliyor. Aynen Fenerbahce iceride saga sola 5 attiginda goz ardi edildigi gibi.

Turkiye futbol olarak cok geriliyor, burada bu mesajlarin muhattabi sen, ben ya da kullanicilar olmadigina gore, geriletenlerden cok (artik kimse sana gore aziz, bana gore hayri) nasil duzelebilecegini tartismak, hepimiz icin daha hayirli olacaktir. Hepimizin unuttugu birsey var Galatasaray olmadan Fenerbahce'nin, Fenerbahce olmadan Galatasaray'in hicbir manasi ve esprisi olmaz. Ama X bir yabanci takima karsi , olayin siz basarili degilisiniz 5 yediniz, biz basariliyiz 10 attik boyutu yoktur, biz basariliyiz veya biz basarisiziz vardir. Hep beraber uzulur ya da hep beraber seviniriz.(cola turka reklamindan alinti) Ben uzulurken, sevinmeyi kendine yakistirmamalisin

Klupleri yonetenler kim olursa olsun, onlar gecici, formanin uzerinde ulkenin bayragi var ve top yekun bu arenada mucadele eden takimlar, ulke puanini belirliyorlar. Fenerbahce hep basarisiz oluyor, bu takimi cikartin artik gibi bir seyi soylemeye de yetkili olmadigimiza gore, Fenerbahce'nin ligde saga sola 5 atmasindan, ligdeki diger takimlarin da durumu ortada olduguna gore, ortaya koyabildigimiz yemek bu, kotu de olsa bagrina basacaksin, basmayan colugun cocugun derdi bize dusmesin, bizden uzak kendi bos dunyalarinda yasasinlar.

Taraftar gozlugunuzu cikarin.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Lig maçlarında ben alexin düştükten sonra kalkıp topun peşinden gittiğini pek görmedim. Ben alex iyi oynadı demiyorum mücadele etti diyorum. Eğer oyunu açabilseydik alex o zaman kendi üzerine düşeni yapacaktı.

blink başarı ve polemikten bahsediyorsun ama senin bu başlık altında yazmanın ne anlamı var.
Sen bir gs liysen gs nin başarısını kutlayabileceğin bir başlık açabilirsin. Asıl sen burada polemik yaratmaya çalışıyorsun.
Eğer sen gs ile ilgili bir başlık açmış olsaydın ben gelip onun altına sizi kızdırabilecek tartışma yaratacak yorumlar yazmazdım.
Kimin kimi nasıl polemiğe davet ettiği ortadadır.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, ben elediğimiz takım kötü demiyorum ki, denildiği gibi; sizin elediğiniz takım Dinamo Kiev ile aynı güçte mi? gibi cevaplar verileceğini bildiğim için yazdım bunu. Ayrıca UEFA'da çok ilerleyeceklerini sanmıyorum, takviye şart. Lugano benim için şu anda kapalı kutu, daha önceden bu futbolcuyu takip etmediğim için nasıl yönleri olduğunu, neyi nasıl yaptığını bilmiyorum. Forvette şu halde devam edilirse fenerbahçe değil finale doğru ilerlemek, ilk turu geçerse mucize. Forvete koya koya Semih'i koymuş. Semih, aynı Alex gibi Türkiye ligi oyuncusu. Ona kaleciyle karşı karşıya pozisyon vereceksiniz, atarsa öyle atar. Türkiye liginde attığı gollerde ortada. Anelka gibi birini Zico neden değerlendirmedi onu da bilmiyorum, sakatsa sorun yok, ama sakat değilse bu oyuncunun oynatılmaması asrın hatası. Aslında bu takımın bu hale gelmesinde en büyük suçlu Daum'dur. Tuncay'ı sol açık oynatan ve forvet özelliklerini % 50 yitirmesini sağlayan, Anelka gibi bir santraforu yine kanatlara alan, ümit özat'ın ayağından güzel paslar bekleyen, Semih gibi tecrübesiz ve özel yeteneği olmayan birini ligde attığı birkaç kolay gol sayesinde göklere çıkaran: Daum'dur. Yine Volkan gibi benim Türkiye'de en beğendiğim kalecilerden biri olan kişiyi kulübeye çeken, Rüştü gibi eski formunda olmayan, çok kolay gol yiyen, refleksleri neredeyse % 10'a düşmüş birine kaleyi teslim eden de Daum'dur. Volkan formdayken aniden onu kesip moralini bozan, Rüştü'yü kaleye alarak puan kaybeden kimdir ?

Ayrıca geçen sezon Fenerbahçe'nin son haftalarda puan kaybettiği maçlarda, file bekçisi kimdi ? Rüştü.
Seri galibiyetler alırken, hiç gol yemezken, kalede devleşen kimdi ? Volkan.

Daum dahiyse, ben Einstein'ım..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
trextra; Çocuklar artık ne yapacağınızı biliyorsunuz. İnanın, inanın... Dualarımız ve dualarınızla..

evet inanıyorum

52692.gif
52723.gif

2 - 2

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Arkadaşlar, ben elediğimiz takım kötü demiyorum ki, denildiği gibi; sizin elediğiniz takım Dinamo Kiev ile aynı güçte mi? gibi cevaplar verileceğini bildiğim için yazdım bunu. Ayrıca UEFA'da çok ilerleyeceklerini sanmıyorum, takviye şart. Lugano benim için şu anda kapalı kutu, daha önceden bu futbolcuyu takip etmediğim için nasıl yönleri olduğunu, neyi nasıl yaptığını bilmiyorum. Forvette şu halde devam edilirse fenerbahçe değil finale doğru ilerlemek, ilk turu geçerse mucize. Forvete koya koya Semih'i koymuş. Semih, aynı Alex gibi Türkiye ligi oyuncusu. Ona kaleciyle karşı karşıya pozisyon vereceksiniz, atarsa öyle atar. Türkiye liginde attığı gollerde ortada. Anelka gibi birini Zico neden değerlendirmedi onu da bilmiyorum, sakatsa sorun yok, ama sakat değilse bu oyuncunun oynatılmaması asrın hatası. Aslında bu takımın bu hale gelmesinde en büyük suçlu Daum'dur. Tuncay'ı sol açık oynatan ve forvet özelliklerini % 50 yitirmesini sağlayan, Anelka gibi bir santraforu yine kanatlara alan, ümit özat'ın ayağından güzel paslar bekleyen, Semih gibi tecrübesiz ve özel yeteneği olmayan birini ligde attığı birkaç kolay gol sayesinde göklere çıkaran: Daum'dur. Yine Volkan gibi benim Türkiye'de en beğendiğim kalecilerden biri olan kişiyi kulübeye çeken, Rüştü gibi eski formunda olmayan, çok kolay gol yiyen, refleksleri neredeyse % 10'a düşmüş birine kaleyi teslim eden de Daum'dur. Volkan formdayken aniden onu kesip moralini bozan, Rüştü'yü kaleye alarak puan kaybeden kimdir ?

Ayrıca geçen sezon Fenerbahçe'nin son haftalarda puan kaybettiği maçlarda, file bekçisi kimdi ? Rüştü.
Seri galibiyetler alırken, hiç gol yemezken, kalede devleşen kimdi ? Volkan.

Daum dahiyse, ben Einstein'ım..

Bakış açılarımız farklı.
Bence daum şu anda klübün başında olsaydı dün gece tur atlamış olacaktık.

M

MedyaGraf

Misafir
Ben Beşiktaş'lıyım ama şunu belirtmeden geçemiycem yiğidi öldür hakkını ver diye bir laf vardır. Hala avrupa kupalarında Galatasaray'dan tecrübesiziz ve tüm sorun bundan kaynaklanıyor. Ayrıca tecrübeyi geçtim, fener bu defansla şampiyonlar ligin bizi de kendini de rezil ederdi açık söyleyim.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen haftaydı sanıyorum. Atv de yayınlanan bir spor programı var. Ahmet çakarın da içinde bulunduğu.

Fenerbahçe için kiew e elenir. (Fenerbahçe için yaptığı yorum daha eski bir tarihteydi) Galatasaray için ise "turu atlar ve gurplarda nal toplar, yüksek ihtimal grup sonuncusu en iyi ihtimal 3. lük" şeklinde bir yorum yapmıştı. Fenerde yanılmadı ama umarım Galatarsaray hakkındaki yorumunda yanılır.

Özellikle Galatasarylı arkdaşlardan da grup maçlarındaki ve gruptan çıkabilecekleri yada çıkamayacakları hakkında yorum yapmalarını rica ediyorum. (gruplara kalan takımlar belli bu takımlara karşı şansı nedir) Kura çekimlerindede umarım şansı yaver gider Galatasarayın...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Angelo köy takımı benzetmesini Gamend'in verdiği örnek üzerine yapmıştım, polemik için değil.

Ayrıca Manchester benfica'ya yenildiği zaman londra sokaklarında chelsealiler eğlencenin dibine vuruyor.. Yani kulupler uluslararası arena'da bir eğlence kaynağı... Ha diyeceksin ki İngiltere nereee, Türkiye nere.. Ama ben dobra dobra söylüyorum, kıvırmaya hiç gerek yok.. Bir çok fb li gsnin başarılı olmasını istemez keza gslide fbnin başarılı olmasını istemez...

Böyle forumda bende üzüldüm süzüldüm falan yazarım ama, işte görüşler v.s v.s çok farklı...

Zaten fb-gs tartışması yaparak hiç bişeyi çözemeyiz, ikimizde çok iyi biliyoz bunu..

Yani bi üst mesajımda amaaaaaa diye başlayan bi paragraf var orda zaten daha objektif bi yorum yaptım bu konuyla ilgili, gs-fb çorba gibi bi konu.. İşte bi siz bi biz gidip gelicez böyle, ama sonuç böyle yönetimlerle hep negatif olacak..

Biz gruplara girdikte naptık sanki, hadi gruptan çıktık diyelim... Nereye kadar devam edeceğiz 15 yaşında çocuklarla...

Bu işler böyle gitmez, ve belki çok karamsar göreceksin angelo ama bu böyle gelmiş böyle gidecek en az bi 10 sene daha.. Belki arada Galatasaray bir iki kere çıtayı yükseltir ama gidip Chelsea tek adamı 100 milyon € veriyosa artık, dünya da futbol eşitliği, yürekle oynamak diye bişey kalmamıştır...

Adam orta sahadan çakar ruhumuz bile duymaz... Artık güçlü kazanıyor, ne demiş simon kuper amca.. "futbol sadece futbol değildir"..

Sakın yanlış anlama, kesinlikle gs-fb tartışması çıkaracak değilim, 100 yıldır çözülemeyen bu davayı biz seninle 1000 mesaj yazsak çözemeyiz.. 2 takımada başarılır diyip sıyrılalım işimize bakalım..

Saygılar..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bende oyle yapmak isterim ama nedense verilecek cevaplari onceden tahmin edebiliyorum, ingilterede de boyle ordada boyle. Ben lisede okurken de mesela ders saatinde dersi kirip futbol oynayanlar yakalandiginda ama hocam obur siniflarda oynuyor derdi, ama xxx de yapiyorlar kimseyi bir yere goturmez, biz xxx degil yyy yiz.

Anelka ilk macta oynadi, daha dogrusu sahaya cikti yani oynadi diyemeyiz yaptigi hareketlere. Elestirmek icin elestirmeye gerek yok, semih, semih haliyle anelkadan daha iyi.

Ben acik sozlulukten filan anlamiyorum, futbol egitimsiz, cahil, kultursuz insanlarin isi bu ulkede, ondandir ki herseyde kavga cikiyor, hepimiz bundan etkileniyoruz. Ulker Efes Pilsen'e yenildiginde kimse nasil caktik demiyor, 6s gibi salakliklar yazmiyor, Efes Pilsen Avrupa'ya ciktiginda hep beraber seviniyoruz. Bu nasil boyleyse futbolda da boyle olmali. Ve evet futbol sadece futboldur. Her meslekte iyi icra edenler cok para kazanir, futbola ozgu bir durum degil, ve kimse anasinin karnindan 100 milyonluk dogmadi.

Daha fazla yorumlanacak birsey yok zaten, soylenenlerin bir coguna katiliyorum

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Blink, yanılıyorsun, ben fbnin avrupada başarılı olmasını isterim. en azından egoist değilim. ülke puanını artıracağını bildiğim halde, neden desteklemeyeyim.

İngiltere'nin puanı yüksek, her yıl 4 takım yolluyorlar, puan artsa ne olur artmasa ne olur. Kesin 4 takımdan biri yarı finale çıkıyor, bu finale de geçiyor. "Türkiye'de ingiltereliler böyle yapıyoooo bizde yapak" gibi avanakca düşünce olmasına üzüldüm. Etin budun ne ki başarılı olunca çekemeyeceksin ? UEFA'yı aldığımızda ben, fbli bir çok taraftarın sevindiğine eminim. O sene ki başarılarımız olmasaydı, GS'nin avrupada ki şu ana kadar yaptıkları olmasaydı, şu anda belki de şl'ye 1, uefaya 2 takım yolluyor olacaktık. Bilmiyorsunuzzz, konuşuyorsunuz. Boş laf torbası.

İngiltere ligi ile kendinizi bir tutuyorsanız, ben birşey demiyorum. Bir daha da sizle futbol konuşmam. Adamlarda şampiyonluğa oynayan, bariz 5-6 takım var. Türkiye'de ?? FB-GS, arada birde işte BJK olursa oluyor. Başka kim oluyor ?

Ben Kayserispor'un yükselişine de seviniyorum. Koyu gs taraftarıyım, ama ligin kalitesinin artmasından yanayım. Şampiyonluk için 2-3 takım daha potaya girse, maçlar bu kadar kolay olmasa, disiplin italyada ki gibi acımasız olsa ve hakem satın almak bu kadar kolay olmasa. Mali durumlar düzelse, iyi transferler yapsak, ligimiz süper olacak.

Bu sene aslında en iyi transferleri Trabzon yaptı. Marcelinho ve Musampa. Gerçi musampa imzalamadı sanırım daha ama büyük ölçüde anlaşma sağlanmış. Marcelinho Almanya'da iyi oynuyordu. Burada istenileni daha veremiyor, umarım düzelir. Musampa'yı Malaga'dan beri takip ediyorum, yırtıcı futbol oynuyor. Ben mevki olarak değilde, tarz olarak Appiah'a benzetiyorum.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Angelo, benim 100 milyon dolar örneğimle senin örnek kelalaka, futbol sadece futbol değildir ilede kelalaka.. Aynı şeyi çok farklı şekilde izah ediyorsun, alt kültür meselesi benim verdiğime örnek değil, basket meseleside çok farklı..
Ap ayrı tellerden çalıyoruz, benim yazdıklarımı yanlış anlamışsın, ya da ben istediğim şekilde ifade edememiş olabilirim.. Sen söylediklerinde haklısın ama benim söylediğim şeyler onlar değil..

Çok derin mevzu bunlar yaw, iyinet forumda karşılıklı oturup bu sorunu çözebileceğimizi zannetmiyorum dostum. :)

Sana ve herkese kolay gelsin, iyi eğlenceler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5