İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Acemiyim Yardımcı Olurmusunuz??

K

KaRPuZ

Misafir
Arkadaşlar bakıyorumda hepiniz internetten para kazanıyorsunuz bana biraz yardımcı olursanız çok sevinirim artık bende bu işten azda olsa para kazanmak isityorum bari üniversite harç parası çıkar :)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim sana yardımcı olabileceğimiz konular bu kadar genel konular değildir.. İlk önce ne yapıcağına karar ver.. Webmaster olarak mı para kazanmak istiyorsun? Domain alım satımı yaparak mı istiyorsun? ya da ne bilim mail okuyarak mı? bu 3'ü aklıma gelenler şu anda.. Bunu kararlaştırdıktan sonra forumda arama yaparsan mutlaka bir sonuca ulaşacaksındır.. Eğer takıldığın yerler olursa sorularını cevaplamaya hazırırz.. Ama bu şekilde bir yardımımız söz konusu olamaz çünkü yardım edilecek konu belli değil..

İyi çalışmalar..

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Majestic' Alıntı:
Bizim sana yardımcı olabileceğimiz konular bu kadar genel konular değildir.. İlk önce ne yapıcağına karar ver.. Webmaster olarak mı para kazanmak istiyorsun? Domain alım satımı yaparak mı istiyorsun? ya da ne bilim mail okuyarak mı? bu 3'ü aklıma gelenler şu anda.. Bunu kararlaştırdıktan sonra forumda arama yaparsan mutlaka bir sonuca ulaşacaksındır.. Eğer takıldığın yerler olursa sorularını cevaplamaya hazırırz.. Ama bu şekilde bir yardımımız söz konusu olamaz çünkü yardım edilecek konu belli değil..

İyi çalışmalar..

yaf çocuk genel sormus sende dallandirmisin be majesteleri :D ehehehu gir google adsenseye kardes bakma sen bunlara :p:p

K

KaRPuZ

Misafir
ya ben zaten bir site hazırladım hem webmaster olarak para kazanmak hem mail okuyarak para kazanmak istiyorum kararım bunlar ancak hangi sitelere ve nasıl üye olacağımı kazandığım paraları nasıl tahsil edeceğimi banka hesap numaraları açmak zorundamıyım onları merak ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim aklıma takılan bir şey oldumu ben sizlere danışırım

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumu baştan sona oku. en son yapacağın şey mail oku kazan olaylarına girmek olsun.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail oku kazanları boşwer sen web siteni geliştir hit kazan ondan bilgi de edinmiş olursun bu konularda biraz...

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitesinin olduğunu özelden öğrendiğim için bu şekilde mesaj yazdım :)

Eğer siten varsa ve hitinde varsa.. Google adsenseyi deneybilirsin.. Ve banka hesabının olması şart deil ilk aşamada çünkü çek geliyor adsenseden ama çekin ulaştığında mecburen bir banka hesap numarasıyla çekini bozduruyorsun..

K

KaRPuZ

Misafir
sitemin minumum ne kadar hiti olması lazım ve google adsense tıklama başınamı ücret ödüyor

paraninsifresi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu google dan siz ne kadar kazanıyorsunuz.??

paranin.sifresi.sitemynet.com (ayda 1000$ fazla)

P

parainsifresi

Misafir
ben google dan değil vegaslarda 1000$ kazanıyorum demek sitedim.

Yanlış anlaşılma var.

paranin.sifresi.sitemynet.com

(Yönetim,tamam beni atmayın.Bu bugün yazdığım 2. mesaj..Arkadaşlardan bir cevap gelmediği sürece mesaj da atmayacağım..Eğer beni atmaya kararlıysanız da lütfen sebebini anlatarak yapın ki hatayı tekrarlamamayım)

P

parainsifresi

Misafir
e siz de yazıyorsunuz..

yani nasıl yapıyorsunuz bunu ..??

benim başım kel mi??

P

Parae

Misafir
Kontrol panelinden - imza Düzenleye gir , oraya yaz ...

bundan sonra imzaya yazdıgın herşey , her mesajının altında çıkacaktır .. kolay gelsin ;)

P

parainsifresi

Misafir
ne kadar yardımsever bir forum yaw..tebrikler..ve teşekkürler inşallah.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5