İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Acil Aerobilet Hesap Alınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RainmaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar ,

Çok acil aerobilet hsaplar satın alıcam , 40-50-60-100-200-500 farketmez elinizdeki tüm hesaplar için teklif verebilirsiniz.

Yüklü adetlerde alım yapıcam o yüzden acil tekliflerinizi bekliyorum , herkese saygılar ...

Trex34

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
888 tl aerobilet var hocam. ama 1 tane bılet alacagım moscowaya kalacak 688 200 tl tutuyor benım bıletım cunku charsetten alıcam hocam. eğer uygunsa msn ver ekliyim hocam msn den goruselım

Puncover

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
139TL'ye İstanbul-Erzurum uçak bileti alıcam. Aerobiletimde para kalmadı. Hesabınızı da satın almak istemiyorum. Benim yerime bana bu uçak biletini almanızı istiyorum, kaça verirsiniz? Arkadaşın konusuna yazdığım için üzgünüm gerçekten

Masweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
pm ile ulaşabilirsiniz yardımcı olabilirim. aerobilet haksız kazanc elde edilen hesaplar kapatılmıştı benim hesabımda herhangi bir problem yoktur ihtiyacınız hala varsa yardımcı olurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5