İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cok Acil Canli yasakpara Scripti fulbol, Hentbol ,Voleybol,Basketbol

firat0268

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar ben canli yasakpara Scripti ariyorum bir kac kisiyle gorustum ama uc kagit disinda bir sey gormedim malesef ... henuz ciddi birini ariyoum elinde duzgun calisan gorunmu guzel olan bir Script varsa lutfen benimle irtibata gecsin internetten bedava Script indirip satmak isteyen uyaniklar ve ya elinde yeni guzel Script bulunup eski ise yaramaz Script vermek isteyenler ve ya eklentileri hentbol voleybol cgibi eklentileri eksiltip hepsini ayri ayri fiyata vermek isteyenler cevap bile vermezsin lutfen .... istedigim duzgun durustce bir Script satacak bana ayni sekildede parasini alacak tabiki fiyatta anlasabilirsek saygilar herkese teklifleri bekliyorum ????
COK ACIL VE SADECE CIDDI TEKLIFLER LUTFEN...ILETISIM MSN ADRESI [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5