İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cok acil windows hosting sponsoru ariyorum?

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaslar.suan sitem kapali durumda. cok acil windows hosting sponsoru ariyorum..tum alt sayfalarimda verilen site linki yayinlanacaktir.ve ana sayfada kucuk bir banner yayinlanacak..suresiz,isinde durust biri olsun baska birsey istemiyorum..

Cemg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam olarak ne istediğini ve site içeriğini Öm ile gönderisen yardımcı olmaya çalışırım

Host Analiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Detayları buradan veya özel mesaj ile belirtirseniz size yardımcı olabiliriz.

iverson61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendime ait 4 senelik ücreti ödenmiş olan resellerım var. Fakat Linux ! Eğer siten hakkında daha detaylı bir açıklama yaparsan sponsorun olabilirim.

52hosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özelden pm yollayamadım ama, dilerseniz msn adresinizi verin ekleyeyim. Yardımcı olmak isteriz.

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam hala lazımsa ve trafiğin yüksek değilse sana kendi vps imden yer aça bilirim

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ana sayfa banner ve tum alt sayfalara link reklam karsiliginda sponsor windows hosting aranmaktadir hala..

savas_55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Linkin yayınlacağı sitenin PR değeri nedir? Kaç yıllık sitedir. hit durumu nedir.

bunları belirtinki sponsor olacaklar daha net olsunlar.

Saygılar.

TrustLayer

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Gereksiz mesajlar silindi, burası destek alanı değildir lütfen pm ile veya firmanın websitesi üzerinden iletişime geçiniz.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrustLayer admin bey,
1 aydir bir host bulamaz hale geldi bu forum sitesi :( 10 senedir takilirim buraya eskisi suana kadar inanin cok cok iyidi.ben yabanci bir hostingden 3 yilligina satin aldim suan onaylamalari bekliyorum.lutfen bu basligimi tamamen silermisin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5