İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Acil Yardım Lütfen

ufukyildizi38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar çok acil olarak şu soruma cevap verebilir misiniz ?
Benim sitemin yaklaşık 300 civarı indexi vardı. Bir yerden google webmaster tools taki sağlık bölümünden google gibi getir bölümüne linklerinizi ekleyin diye okudum. 1000 den fazla link vardı sitemde bende 98 tanesini ekledim bu şekilde. Sabah geldim baktım ki 29 linkim kalmış hitim düşmüş bir anda. Sebebi nedir acaba. site www.ufukyildizipazarlama.com e-ticaret sitesi ve biz bu siteden satış yapıyoruz nihayetinde. Eski liklerimi tekrar nasıl geri getireceğim Lütfen çok acil yardımmmmmmmm.

Arkadaşlar çatlayacağım sebebini bilen yok mu hiç bu durumun ?????????????

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Google da büyük bir dalgalanma sözkonusu, sabırlı olup beklemenizi öneririm. Rutin işlemlerinizi yapmaya devam ediniz. Zamanla tekrar normale dönecektir.

ufukyildizi38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki hocam link eklemeye devam edeyim mi bu şekilde yoksa dursun mu çok korkuttu bu durum beni açıkçası sabah işe gelipte 300 likten 29 linke düşmüş olarak görünce siteyi ama rutin kullanıcı sayısı değişmedi gün içerisinde ortalama 50 civarı oluyordu doğal hitimiz bugün organik hit programını açtım sabahtan seyir normal işliyor şimdilik :)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
google gibi getir yapmaktansa düzgün bir site haritası ile google botlarının sitenizi indexlemesini sağlamak çok daha sağlıklıdır :)

ufukyildizi38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki hocam bu google gibi getir yapmanın bi zararı var mı index e çünkü dün bu işlemi yapıpta bugün indexlerim silinince biraz korktum işin açığı bide bi sorum daha olacak ben sitemin seo durumu için seohocasi sitesindeki ücretsiz seo analizini baz alıyorum bu analiz ne kadar sağlıklı olur sizce ????
Teşekkür ediyorum cevapplarınız için :)

ufukyildizi38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah Allah ben arattığımda 29 sonuç var aramalardan çıkarılan sonuçlarla birlikte aradığımda Sayfa 34 / 340 sonuç çıkarıyor daha öncesinde aramalardan çıkarılan sonuçlar demiyordu o beni korkuttu ama kelimelerde sıkıntı yok çıktığımız kelimelerde yerimiz değişmemiş çok şükür :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5