İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Anahtar Kelime Zararlımıdır ?

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba.

Güncel konular ve kafama göre konular paylaştığım %95 özgün bir bloğum var.

Çok farklı katagorilerde konular giriyorum. Doğal olarak her konunun farklı anahtar kelimeleri var.

Bu durumda girdiğim her konuda üç beş tane anahtar kelime giriyorum. Her gün konu girdiğimi düşününce her gün 10 tane kadar yeni anahtar kelime ekleniyor.

Bu kadar çok anahtar kelime siteme zarar verirmi ?

Ne yapmam lazım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Site Adı: www.bilginipasla.com

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
konu içine mi giriyorsun kelimelerini yoksa etiket olarak mı giriyorsun
eğer konu içine kelimelerini giriyorsan bi problem olmaz, etiketler sorun çıkarıyor

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu içine mi giriyorsun kelimelerini yoksa etiket olarak mı giriyorsun
eğer konu içine kelimelerini giriyorsan bi problem olmaz, etiketler sorun çıkarıyor

Mümkün olduğu kadar başlığa. Sonra konu içinde geçiriyorum anahtar kelimeyi. Aynı zamanda etiket olarakda giriyorum.

Şimdilik sorun yok. Hatta çok da başalı oldu diyebilirim. Ama sonrası için bir korku sardı içimi :)

Ben en iyisi etiket olarak tek etiket seçeyim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
google wm toolstan html önerileri kısmına sürekli bak, orada duplicate içerikleri gösteriyor, metalarının yinelemesi varmı falan hepsine bakabiliyorsun, mesela "twitter" tagı ekledin, sonra birde "twitter nedir" i ekledin diyelim. google bunu duplicate içerik olarak görüyor
şu yazıyı okuyabilirsin

karub455

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam anahtar kelimen 1 kelimeyse 7 kere kullan
2 kelimeyse 5 kere kullan
3 kelimeyse 3 kere kullan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5