İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cok Basit Bir Forum

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslinda tam olarak forum bile degil aradigim $ey, tek istedigim konu acilabilsin ve cevap yazilabilsin ama onemli olan $ey butun gonderilen her$ey admin onayindan gecip oyle yayinlansin.. Yardimci olursaniz cok sevirim...

Yanardags

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi ara bi forumdan indirdiğim basit turkce forum uygulaması işini goreceğine inanıyorum..

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Ozcan verdigin script'in SQL dosyasi yok o yuzden kullanamadim :(

@Yanardags aslinda aradigim ortalama olarak boyle bir$ey ama kullanacagim yer de kesinlikle admin onayina ihtiyac duyuyorum o yuzden kullanamam oyle bir$ey :(

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
hdd yi değiştirmiştim bunlar eski çalışmaların olduğu için eski hdd de kaldı ama 6 tane harddisk olunca :S bulması biraz zaman alır bulunca göndereyim son güncellemesinde üyelik onayı filan vardı mailden onaylanıyor vs.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Al işte, bana da lazım oldu böyle bir şey...
Ara ki bulasın şimdi :(

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da hala lazim..

<konudışı>Turkce klavye kullanmadigimdan dolayi `$` harfi ile yaziyorum..</konudışı>

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazabilirsen cok mutlu olurum :) ve tabii ki te$ekkurde ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5