İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Büyük Bir Firmanın Domain Adresi Satılıktır

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar zaten domain bize yönleniyor , parayı sokaktamı bulduk buna kaptıralım der. Ha yonlendirirsin bi baska siteye , bu sefer kontakt kurarlar eğer ilgileniyorlarsa. 3 yıldır hic bisi yapmıyolar bundan sonra yapmazlar demissin avukat işi için. Bu demekki adamlar için önemli değil domain.

Burda milete " aracı olup para kazanmak istemezmisin " demişsin. Onlara satmak için medeni cesaretinmi yok ? yoksa 3 yıldır ilgilenmediklerini bildiğin icin burda birine kakalamakmı istiyorsun.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sekilde davranarak amacina ulasamadilar sanirim... sabanci.com da el degistirmisti sabanci pasalar gibi almisdi ustune ustluk mahkeme masraflarini da karsiya odetmisti ..eksik olmasinlar ellerinden geleni ardina koymuyolar...

bu register olayinda eger domainin kayit tarihi firmanin kurulus tarihinden sonraya cogunlukla elinden aliyorlar diye hatirliorum ama zaman aliyor o ayri 3 ay 5 ay artik duruma gore... forumda bu konu hakkinda daha bilgili arkadaslar kesin vardir bence onlara danis...

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoca bari com.tr 'ye yönlendirme!...
Ayıp bea ben olsam bende almam. Nasıl olsa benim siteye yönlendiriyo ziyaretçileri.
El alışması falan alakası yok. Bu millet dün ne yediğini bilmiyo :D

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ploop en dogurusunu soylemis

Aklima gelmisken ploop showtv.com senin miydi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi