İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok büyük bir proje için sponsor

• Konbuyu başlatan halilarici
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilarici

Misafir
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 2 arkadaş geldik ve büyük bir proje üzerinde durduk.

Bu proje nedir.?

1 -Proje yarı kapsamlı bir biçimde kurumsal taraflı olacaktır. ( Nasıl olur diyeceksiniz kamu kurumunda çalışan arkadaşlar için olacak bir nevi memurlar.net gibi, Sakın kopya ona benzeyecek sanmayın çok farklı yani sadece görüş farklılığı olacak.)

2 - Projemiz aynı zamanda tüm türk halkı için olacak.

3 -Projenin yapısı çok kolay bir şekilde sosyal paylaşım sitesi olacak fakat bildiğinizin gibi değil biraz sıradışı.

4 -Ve en önemliside ülkemizde yaşayan bir çok ailenin sesini duyurmaya çalışacağız. ( Yani yarı hayırsever bir site olacak )

Hayır sever deyince insanları dolandırmıyacağız. Yani her insan sesini buradan duyuracak ne kadar çok kişi olursak okadar çok aile kendini sıkıntısını dile getirecek.

Evet arkadaşlar konumuz bu şekilde , Projemiz bu anlatım içerisinde ki gibidir hiçbir ayrım olmayacaktır.

Gelelim konumuza ;

Sponsor olacak arkadaş,şirket yada herhangi bir şahsiyet kesinlikle önce kendisine ve vereceği hostuna güvenecek güvenmesini istiyorum.

Çünkü yazılımı sıfırdan yapacaz yorulacaz ve yapacağımız çabaların boşa gitmesini istemiyoruz.

Bazı arkadaşlar reklamımızı koy şunu yap bunu yap diyebilir bu yüzden en alta

1 Adet linkiniz konulacaktır. ( Gelecekte tutarsa ki tutma olasılığı biraz fazla büyük bir sitede linkiniz olmuş olacak ve reklamınız.)

Sponsor olacak arkadaş yapılacak olan sosyal paylaşım tarzı siteye göre host bilgilerini kendisi verebilir. (Teklif usulü kaç GB verebilirse trafik hızlı olması gibi )

Arkadaşlar ayriyetten sitemiz sosyal paylaşım sitesi olacağından dolayı trafik sınırsız olması gerek lütfen anlayışla karşılayınız.

Arkadaşlar bunu özellikle yazıyorum.

Kesinlikle ve kesinlikle bu yapılan projeden herhangi bir kar elde etmek amacı ile kurulmamaktadır.

Bu kurulan projeye destek veren her türlü kurum, kuruluş , dernek vb. gibi kısmi yerlere şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Şayet bazı siteler gibi harcamalarımız elbette olacaktır. Bu olacak olan kısmi harcamalar için kesinlikle reklam alanları açılacaktır.

1 -Büyük bir haber sitesi reklamı alınacaktır.

2 -Adsense reklamı kabul edildiği takdirde ve sıkıntı yaşatmaksızın konulucaktır.

3 -Şayet edilmediği takdirde kültürüne ve adetine veyahut T.C yasaları dışında olmaksızın diğer türlü firma , şirketlerin reklamları alınacaktır.

Tüm Forum.İyinet.Com kullanıcılarına ve admin arkadaşlarımıza duyrulur.

Demek istemiyorum.Palavralara karnımız tok :).Proje ufak.İngilizce blog açıcam.Yani abartılacak bir yanı yok.Hosting sponsor arıyorum bu kadar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben abartmıyorum kardeşim yapacağımı yazdım içeriğini yani ? bu kadar bunu abartılacak birşey yok.!

Ekleme: Bu arada Sponsor olacak arkadaşlar çıktı. saolsunlar verdiler ama çogu windows tabanlı olduğu için kabul edemedik.! Sizlere hayırlı Eleştiriler.!

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
ben abartmıyorum kardeşim yapacağımı yazdım içeriğini yani ? bu kadar bunu abartılacak birşey yok.!

Ekleme: Bu arada Sponsor olacak arkadaşlar çıktı. saolsunlar verdiler ama çogu windows tabanlı olduğu için kabul edemedik.! Sizlere hayırlı Eleştiriler.!

Bizde halille aynı şeyi konuşuyorduk arkadaş abartmıyordur bizim hatamız diye :tili:hmmm::ıslık:

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onur 07 sen hastasın haberin olsun rahatsızsın :) en kısa zamanda hastaneye ugra bu forumda en çok sen konuşuyorsun baş ağrıtıyorsun haberin olsun işine bak insanlarla ugraşmak hoşuna gidiyor herhalde.

bu arada halil konuyu kapadım gerekli host bulundu Hayırlı Akşamlar hepinize Sizde artık konuyu kapayabilirsiniz sanırım.!

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar kurallar içinde eleştireleri sıcak karşılıyoruz ancak konu hakarete varırsa gerekli cezayı alırsınız bilginize.

İyi Forumlar.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
kendinden büyüklere saygı duymayı öğrenememiş kimse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5