İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok ilginç Bir Durum Hesap Kayboldu :S

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşeyin Yolunda Gittiği Hesabımın Panele Bugun Girdiğimde;

AdSense Hesabı için Başvur.
AdWords ana sayfasına git.

Bu uyarıyı Alıyorum.. Ne oldu ne bitti Anlamadım Hesabım gayet Eskiydi Düzenli ödeme aldığım bi hesaptı Lütfen Yardımlarınızı Bekliyorum

Ne şekilde Ne Yapmam Gerektiği hakkında Hiç bir Bilgim yok :(

adsensezu1.jpg

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
reklam goruntulenmesınde sorun varmı ?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence en kısa sürede durumu google a bildir. bir sorun varsa düzeltirler.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
you have banned yazmıyor zaten banlanınca ;)

bana sorarsan geçmiş olsun (insallah yanılıyorumdur mail adresını kontrol ettın mı)

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap bilgileri adres v.s ile ilgili hata yanlış tutarsız bilgi gördüklerinde yapıyorlardı sanırım bunu, ama adsense'e e-posta ile bildirmek daha mantıklı.

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
you have banned yazmıyor zaten banlanınca ;)

bana sorarsan geçmiş olsun (insallah yanılıyorumdur mail adresını kontrol ettın mı)

Banlanınca En Azından Bir Mail Gelir Ama o bile yok

hesap bilgileri adres v.s ile ilgili hata yanlış tutarsız bilgi gördüklerinde yapıyorlardı sanırım bunu, ama adsense'e e-posta ile bildirmek daha mantıklı.

PIN i Girilmiş Düzenli olarak ödeme aldığım bir Hesaptan bahsediyorum.

Bu Arada Mail Atacak olsam Bile ne yazacağımı nasıl izah edeceğimi bilmiyorum. :(

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe destek bölümü var adsensenin durumu anlat hesap mailini söyle onlar söyler ne olduğunu

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginçlik Halen Devam Ediyor... Şifremi unuttum Kısmından Şifre Talebinde Bulundum ve Şifre sıfırlama iletisi geldi.. herşey normal gibi

Yok mu bu konuda daha ayrıntılı bilgisi olan...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım hesabınla ilgili bir sorun var, zaman kaybetmeden google adsense kayıtlı olduğun mail adresinden durumunu anlatan bir mail at...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
mail adresi yerine kullanıcı adı ile hesaba girmeye kalkıyorsanda bu hatayı alırsın

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlanınca En Azından Bir Mail Gelir Ama o bile yok

aynısı banada oldu google reklarım cıkıyordu ama hesabıma gıremıyordum senın gıbı bır ıkı gun sonra genel hızmet reklamları cıkmaya basladı bır ıkı gun sonrada mail geldi banlandınız dıye o yuzden oyle yazdım inşallah durum farklıdır dedıklerı gıbı bı mail at ıstersen ;)

şifre talebide gelebilir adsense sayfasını kontrol etmıyorkı gırıs yapınca boyle bır hesap yok dıyor dıkkat edersen google hesabın var ama adsense hesabın yok dıyor dolayısıyla sana gelen yenı sıfre google hesabının ;)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hesap Etkin Değil
Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin.
AdSense anasayfasına geri dön.

banlı hesapta çıkan yazı.. en azından benimkinde.

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üzgünüm Ama Banşandın Dostum Neyse Üzülme Bence SAğlık Olsun Arkın Dediği Gibi Banlandığın Zaman Çıkan Yazının Aynısı Ve Bende İlk Banladınğımda Aynı Yazı Cıkmıştı ama Benimkimde Seninkinden farklı Reklam metinleride Gozukmuyordu ya mail at yada sen bi 24 saat daha bekle Belki opnlar Mail atar

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginiz İçin Saolun Arkadaslar Sorun Düzeldi.

Herşey Yolunda Ne oldu ne bitti Halen Anlamadım :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gecici bir bakım veya hesap durdurma olayı olmuş olabilir.. neyse düzelmiş sanırım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5