İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok ilginç nasıl olabilir bu?

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar okul arkadaşlarım için phpbb forum kurmuştum. Demin kendi sitemden bir mesaj geldi mailime. Siteye yeni üye olan arkadaş hakkında bana mail yollamış site. İlk defa başıma geliyor ve çok ilginç.

Böyle bir şey başına gelen veya bunun ne demek olduğunu bilen var mı? phpbb yeni bir uygulama yaptı da haberimiz mi yok:) Ayrıca gelen mailde kullanıcının şifresi de dahil bütün bilgileri gelmiş.

Mailde şunlar yazıyor:

To: [email protected]
> Subject: xxxx Forumlarýna Hoþgeldiniz
> From: [email protected]
> Date: Mon, 16 Oct 2006 17:23:47 +0300
>
>
> xxxxx Forumlarına Hoş geldiniz
>
> COPPA ilkelerine göre kullanýcý hesabýnýz þu anda aktif deðildir.
>
> Lütfen aşağıdaki bilgileri yazdırınn ve ailenize imzalatarak. Daha sonra bu numaraya faxlayın
>
>
>
> Veya e-mail gönderin:
>
>
>
> ------------------------------ Buradan Kesiniz ------------------------------
> xxxx Katılma izni
>
> Kullanıcı adı: xxxx
> şifre: xxxxx
> E-mail: [email protected]
>
> ICQ No:
> AIM Adresi:
> MSN Messenger:
> Yahoo Messenger:
> Web Sitesi:
> Katýldýðý yer:
> Ýþ: muhasebe
> Ýlgi alaný: müzik , kitap okumak
>
> xxxx hakkýndaki bilgileri aldým ve adý geçen kiþinin üyeliðini onaylýyorum.
> Bu bilgilerin herhangi bir zamanda þifre ve kullanýcý adý girilerek deðiþtirilebileceðini kabul ediyorum.
> xxxxx sitesinin istediði zaman bu bilgileri benden talep edebileceðini kabul ediyorum.
>
>
> Aile veya Sorumulunun
> (Adý): _____________________
>
> (Ýmzasý): __________________
>
> (Tarih): _______________
>
> ------------------------------ Buradan Kesiniz ------------------------------
>
>
> Site yöneticisi bu formu aldýktan sonra bilgilerin geçerliliðini kontrol edip hesabýnýzý aktif hale getirecektir.
>
> Lütfen kullanýcý bilgilerinizi unutmayýn. Þifreniz veritabanýmýzda þifrelenmiþ bir halde saklanmaktadýr. Þifrenizi geri getirmek ve site yöneticileri tarafýndan görülmesi mümkün deðildir. Þifrenizi unuttuðunuz zaman e-mail adresinize yeni bir tane isteyebilirsiniz.
>
> Üye olduðunuz için teþekkürler.
>
> --
> xxxx

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olurken "*18 yaşından küçüğüm" ü seçmiş

*= 16 da olabilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5