İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok iyi grafiker lazım ( acildir )

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Photoshoptan çok ileri derecede anlayan ( veya işimi görebilecek kadar :)
1 arkadaşın yardımına ihtiyacım var

4-5 adet 323*282 boyutunda resim bulup ( internetten ) bunların kenarlarını oval şekilde düzenleyecek ( elimizdeki şablona uygun olarak )

çok basit bir iş..ama şu an hem vakitsizlik hem kullandığım PC program açısından uygun değil.

yardımlarınızı bekliyorum ( özel mesaj atıp MSN alabilirsiniz. detaylı anlatırım )

çam sakızı çoban armağanı hediyesi bende saklıdır...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar 5 resim düzenlenecek Photoshopta. kenarlarına " ovallık " verilecek sadece.yok mu yardımcı olacak. tükettiniz beni :D

ozyy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
vay be resimlerin kenarını oval yapanlar çok iyi grafiker diye aranıyor... iyi be devam edin siz

F

fatihhk

Misafir
evet aslında çok kolay bi işti,zaten favorites in mesajındada yazıyor işin kolay birşey oldugu ama işte aceleye gelince birden öyle yazmış herhalde...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Onları kullanabiliyorsunda konu tarihlerine bakmıyorsun :ıslık:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5