İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cok kaliteli host araniyor ...!!!

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet turkıyenın en kalıtelı host sırketı kım nedır tavsıyelerınızı bekllıyorum ayrıca sıtelerımım hepsı php ve baya trafık harcıyorum ama soyle bı olumsuz durum var hıc bı sekılde tsıte bozuldumu yapma gıbı yanı coder lıktan anlamıyorum bana serverın cok hız olması ve bana full destek vermelerı lazım sıte bozulursa vs onerı ve teklıflerınızı beklıyorum

en ıyısı deılse bıle en ıyılerı nelerdır

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tasarımdan anlamıyorsan hosting şirketleri sana yardımcı olamaz. Kendine bir asarım şirketi bul, sana istediğin siteyi yapsınlar, ayrıca hosting olarakta sana çözüm ortağı bulurlar.

http://www.gt.com.tr/ Bunlar çok kaliteli tasarım şirketi ayrıca barındırma olarakta yardımcı olurlar. Ama bir kaç bin doları gözden çıkar madem Türkiye nin en kalitelisini arıyorsun.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk' Alıntı:
Tasarımdan anlamıyorsan hosting şirketleri sana yardımcı olamaz. Kendine bir asarım şirketi bul, sana istediğin siteyi yapsınlar, ayrıca hosting olarakta sana çözüm ortağı bulurlar.

http://www.gt.com.tr/ Bunlar çok kaliteli tasarım şirketi ayrıca barındırma olarakta yardımcı olurlar. Ama bir kaç bin doları gözden çıkar madem Türkiye nin en kalitelisini arıyorsun.

doğru söylemiş.kaliteli host arıyorsan tasarımı başka yerden temin edeceksin.ikisi bir arada zor.hosting şirketleri ancak hosting konusunda sana destek olurlar.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaaa sınırım bozuk kusura bakmayın yanlıs yazmısım sıtelerım hazır tasarıma ıhtıyacım yok sadece teknık yardıma ıhtıyacım oluo

K

Klause

Misafir
www.cadde-7.com/hosting

Şuana kadar hiç bir şikayet almadık...
Teknik destek dahil.
Ücretler kalite ve hız yüksek düzeyde...

AHC Net
AHC Servers

Her türlü yardımda bulunabiliriz...

Teşekkür ederiz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5