İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok kazanıyorsanız Adwordse reklam verin

Y

yaBgu

Misafir
google adsensede banlama riski hile yapmasınız da mevcut bu durumda google adsense gelirinizin bir kısmını google adwordse harcayarak bir nebze de olsa banlanma riskinizi azaltabilirsiniz bu benim şahsi görüşüm sizler ne düşüyorsunuz?

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle katılıyorum. hiç çıkmayacak saat dilimlerinde abuk sabuk kelimelerle reklam vererek siteler indekslenebiliyor. googleda çıkmıyorsa deneyin bunu biz iki siteyi indekslettik.

reklamda google için sitenize koruma sağlayacaktır eminim.

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten adwordse para harcayan kişi adsensede hile yapmak istemez. Kendiside adsense reklam vereni olmuş olur :)

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 2 kez kuponla açılmış adwords hesabı kullandım , reklamım yayınlanmadı hesapları sırayla geri verdim.. Sonra yakın zamanda sıfırdan para ile hesap açtım , kuponsuz nakit ile bakiye doldurmuş oldum.. 2 hafta reklamlarım yayınlanmadı , tabi bu dönem içinde mail attım defalarca , cevap olarak bana sitemin daha önceden kuponlar ile hesap açtığımdan dolayı reklam vermemin engellendiği "kısaca adwordsten banladığım" söylendi. Bende durumu ; bir alışverişim sonrasında bana adwords hesabı hediye edildi bende kullanmak istemiştim , nasıl açıldığı konusunda bilgim yoktu dedim. Onlarda benim kabahatim yok diye engellemeyi kaldırdı reklamlarım yayınlandı..Adwordsle ilgili olumsuz bu durum olumsuz etki yapmadığına göre diğer durumlarda olumlıu bir etki de yapmayacağını düşünüyorum..

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında bende yaptım bunu bi ara tık başına 0.10 veriyordum.site içeriğim iidi günde 3 yada 4 tıklama olsa bana en az 3 dolar falan geliyordu.ama mevsimlik site derler ya sitenin konusunun mevsimi bitti bende adwords hesabını kapattım

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şu adwordsu bir öğrensem bende kullanacam bazı sitelerim içinde...
Bencede Google reklam verenin hesabını nispeten koruyor diğerlerine göre...

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki bunu nasıl net bir şekilde ifade edebiliyorsunuz?
Yani adwordse kullanarak google a bir kısım geri dönüşüm yaparak, google un korumasına altına giriyoruz :p.

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komplo teorilerin bir yenisini daha ekleyecek yok mu? :cool:
okeye dördüncü aranıyo di mi uhehuehu

Y

yaBgu

Misafir
olaya komplo teorisi olarak yaklaşabilirsin ama sonuçta komplo teorileri sebep-sonuç ilişkilerine önem verir bugün 1000 usd geliri olan birisinin adwordse aylık 150 dolar harcaması bence bu kişinin sebepsiz yere adsenseden atılmasını büyük ölçüde engelleyecektir, hile yapıyorsa zaten er ya da geç atılır fakat bugün burada bir çok insan hile yapmadığını iddia etmesine rağmen sistemden atılabiliyor aylık 1000 dolardan fazla kazanan birisi için 150 dolar bence hiçbirşey değil...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5