İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Kolay Günde 2$ Kazan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

designermetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba günde 2 dolara kadar kazanmak çok basit. PC nizin boşta olduğu sürede bir program çalışıyor ve siz de para kazanıyorsunuz. Bir iP ye bir program kurabilirsiniz. Sakın sandboxie, virtuabox gibi programlarla daha fazla kurmayı denemeyin yoksa hesabınız iptal olur. Pc nizin gücüne bağlı olarak kazanç daha da artmaktadır. Ödemeler 50 dolar olunca yapılıyor. Üye olduktan sonra arkadaşlar kendi ref linkinizle başka arkadaşlarınızı davet edin daha çok kazanacaksınız.

ref link:

Kayıt olanlar anında $1 doları hesaplarında göreceklerdir.

Kayıt olduktan sonra adresinden programı indirin. Çalıştırdıktan sonra giriş yapın ve programı oylece bırakın. Bu kadar kolay

Ödeme Yolları: Payza, SolidTrustPay, EgoPay, GreenDot MoneyPak, Western Union, Check or Money Order, or Bitcoin.

Ayrıca refimle üye olanlara yardım edeceğim...

NOT: ref linkimle üye olan arkadaşların hesapları anında aktive olacaktır. Normalde 15 gün falan sürüyor.
Ödeme Kanıtı:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ödeme kanıtı olan belge hangi siteye ait?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yani diğer para hesaplarınıza geçen bir para yok henüz? ya da direk çekebileceğiniz bir hesap?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
51$ şuan payza hesabında mı?

designermetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme kanıtı bana ait değil ama internetten araştırırsan ödeme kanıtları mevcut...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Ödeme kanıtı bana ait değil ama internetten araştırırsan ödeme kanıtları mevcut...
internette bir sürü ödeme kanıtı bulunuyor zaten ve oradakiler iyineti hiç ama hiç ilgilendirmiyor. kendinize ait ödeme kanıtlarınız ile tekrar konu açabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5