İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok önemli iki sorum

praxisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.

1)Öncelikle siteyi biraz gezdim ama sorunumla ilgii çok açıklayıcı bilgi bulamadım ya da varsa da göremedim.Benim site asp diliyle yazılmış hazır bir portal. (ccportal) Site kodarı arasında seo'da var.Yapılması gerkenleri yapıyorum. Hata sayfalarını etkin kılıp, web dizinlerinden hata sayfasını url yapıp, /SEO.asp diye tanıtıyorum.Anadizinimde de zaten SEO.asp var.Başka siteler bunu rahatlıkla kullanabiliyorken benim sitede sürekli aşağıdaki hatayı veriyor.Bu serverden kaynaklı olabilir mi ? Serverden kaynaklı ise sorun ne olabilir.Lütfen yardım edin.

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.

2) Sitem önceden googlede çok iyi indekseniyordu, şu anda sitemle ilgili hiç birşe yok.Herşeyi tek tek sildi google.Bunda benim hatam nedir? PR 4'e kadar çıkmıştı geçen sene ama şu an 0 Bunun için ne yapabilirim?
Çok iyi bilgi sahibi olan birisi değilim.Eğer yardımcı olursaız lütfen çok terimsel yazmayın cocuk gibi soru sorarım sonra :))))
TEŞEKKÜR EDERİM.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
seo calışırken ara ara mı veriyor yukardaki hatayı

praxisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sürekli aynı hatayı veriyor.Yani daha hiç çalıştıramadım seoyu daha sitemde..Ama aynı örnek başka sitelerde çalışıyor.
www.sirinlerim.net adresinden bakabilirsiniz isterseniz.
İlginize teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi