İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Önemli Sorun acil lütfen yardım..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
forumda herşey normalken bi anda en alttaki resim deki gibi oldu..

Şimdi bu olmadan 15 dk önce
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=23357 adresindeki;

PHP:
CSS leri Klasore Tasiyin;

ftp den baglanip forum/clientscript/vbulletin_css dizinine chmod 777 yapiyoruz. Ardindan;

admincp -> vbulletin options -> vbulletin options -> style and language options

linkinden cssleri veri tabanindan ilgili klasore tasiyoruz.

Maddesini yapmıştım.Bundan kaynaklı olabilir mi??

İkinci şüphem ise sitem lisansızdı.. vbulletin.com yapmış olabilir mi? çünkü çıkan hatada 2. maddede upgradeden bahsediliyor ve 3. maddede tools php yi upload edin diyor. upload edip çalıştırınca vbulletin.com lisans no istiyor. kesin bilgisi olan aydınlatırsa sevinirm.Şimdiden çok teşekkür ederim.. acil bilgi lazım

hebe5lm.jpg

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yedek almanız gerekliydi onları yapmadan önce...

vb lisanssız un içinde do not upload klasörü vardır.onun içini açın tools.php dosyasını foruma yollayın ftpden

expolarerden girerek bakın neler yapabiliyorsunuz.eğer olmazsa en son yedeği atın yada server oto yedek alıyorsa bir kaç saat öncesine dönün..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tools.php yi çalıştırdığımda karşıma vbulletin.com enter regis. code diyor.. lisansız olduğundan bişi yapamıyorum :S lisans yapın uyarısı olabilir mi bu?

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamda vb lisans ile alakası olsa direk servercin hesabını kapar vbulletin değil.

sen forumunu önceki bir tarihin yedeğini at kurtul bence..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yardımlarınız için teşekkür ederim sorun çözüldü.. hosting ile alakalıymış mesaj attım hemen ilgilendiler saolsunlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5