İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cok Onemli!!!

F

ferhatstar

Misafir
Arkadaslar ben updated.com un affilate programi dahil 3 affilate programina katildim ve bundaki banner kodlarini bir sayfaya koydum tikladiktan sonraki acilan sayfanin adresini (burda benim id nuumaram da yaziyordu!) baska bir html dosyasinin acilisinda popup olarak actirdim! yani biri sayfaya girdiginde (benim dusunceme gore) bu sayfaya benim sayfam uzerinden tiklamis gibi olucakti her nekadar otamatik acilsada lakin siteme 5 saatte 280 den fazla ziyaretci gelmesine ragmen updated comda 2 tiklama bride.ru'da 4 tiklama no-minimum.com 'da ise hic tiklama gozukmuyor bu konuda bilgisi olan arkadas! nedenini aciklarsa sevinirim!!

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz arama sitelerinde o text linke ya da senin affiliate koduna tıklanması yeterli değildir sen updated.com/search=mp3?ref=42194 a pop up açarsın ama o sayfa sana mp3 search ünü açar sadece bir örnek yani asıl yapması gereken kullanıcının bu açılan sayfadaki çıkan sonuçlardan updated a para karşılığı üst sıraya çıkan a tıklanmasıdır. Yani hem o linke tıklicak(senin yaptığın yöntemde pop up açılcak) ardından da en üstteki paralı reklama tıklicak ancak bu yolla para kazanabilirsin. Umarım yardımcı olmuşumdur

M

malatyasporlu

Misafir
bu arada yeni konu açmayayım arkadaşlar www.mediaoffice.tk adresinde adsense reklamları çıkıyormu yoksa genel hizmetmi bende hep genel hizmet çıkıyorda bi baksanız iyi olur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5