İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Özel "Bayi" Kampanyası - Sadece 3 Adet -

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar;

Yeni sunucuya geçmemiz sebebiyle, özel bir kampanya yapmaya karar verdim. Sadece 3 adet satılacak bu bayi paketinden. İşletim sistemimiz W2k3'dür. Kampanya paketinin özellikleri aşağıdaki gibidir:

10 GB alan
100 GB Trafik
25 Domain Limiti
Plesk 8.1 Kontrol Panel

15 Euro / ay

Sunucu, Almanya'da, Netdirekt'te bulunmaktadır. Sunucuda hek/absürt/marez içeriğe kesinlikle izin verilmemektedir. Ödemeler banka aracılığı ile havale/eft şeklinde kabul edilmektedir. Bana ulaşmak için bilgi [ at ] hemenvps.com mail/MSN adresini kullanabilirsiniz. Web sitemizin yapım çalışmaları devam etmekte olduğundan dolayı, adresini vermiyorum. İlerleyen zamanlarda faaliyete geçecek inşallah.

Saygılarımla.
Kerem

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10'da 1 arkadaşımıza verdim, geriye kaldı 2 tane. :)

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir kampanyaya ilgi gösterilmemiş olmasına çok şaşırdım. Satış yapmaktan ötesinde düşünüyorum, her zaman bu tür şeyler kapışılırdı, şimdi niye ilgi neredeyse hiç yok denecek durumda, onu anlamadım. :(

VoLKyY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimsede para yok :) herkez parasını yaz tatılı icin ayırıyorlar. benim görüsüm. :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Firma olmak / olmamak çok önemli eğer ciddi ciddi bu iş ile uğraşacaksanız acilen şirketleşmenizi tavsiye ederim.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firma olmak / olmamak çok önemli eğer ciddi ciddi bu iş ile uğraşacaksanız acilen şirketleşmenizi tavsiye ederim.

Az kaldı, az kaldı. :) 8 Haziran'da bitiyor final sınavlarım. Onun akabinde, kısmet olursa, bir problem çıkmassa, gerekli işlemlere başlayacağım. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5