İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Pc başında durmayın beyler

Mustafa Berk Çörtoğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
beyler çok bilgisayar başında durmayın :D ben 8 saat durduktan sonra başım ağrıyor 11 saate gelince burnum kanamaya başlıyor.. :D ölmem dimi lan :D Şimdide kanadı :D

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
dün sabah 8 de kalktım pc ye oturdum gündüz bitti geceye döndü sabaha kadar gene oturdum hala oturuyorum ben o süreyi bulacam patentini alacam merak etmeyin siz :D

Meriadoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen gidicisin be kardeşim :p ben 12 saat duruyorum baş ağrısı bile olmuyor :p şaka bi yana sen dikkat et kardeşim..

Mustafa Berk Çörtoğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ilk hunharca ıslık çalıcak yüksek sesten alçak sese sonra bi 25-30 saniye geçtikten sonra bi besmele tamam kukla gibi oynatıyoruz :D şeytanla kafa bulan adamlar :D İyiNet Webmasterlıktan Piskopatlığa Geçen Adamlar :D

alitutuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bnce sen bilgisayar odasına bile girme sağlığın açısından :D

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşım Kendine Dikkat Et Fazla Durma Ben 2 Gün Durdum Ama İç Bişi Olmadı Alışıkım Ama Aslında İş Deil Tabiiki İş Olmasada Alışıyor İnsan Ama Dikkat Ediniz Oturduğunuzda, Bişiler Atıştırınız Ve Bol Su İçiniz,

Ben Ayakta Uyuyom Yine Kalkamıyom Nezaman Artık Hayal Görmeye Başlıyom Ozaman Kalkıyom Yatıyom Sonra OOooOOOoPpp Uykuya :D

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
2 gunde 1 gun toptan uyku min 15 saat en saglami :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi