İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok saglam dedicated lazım.

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
özellikle kiralayacak yer şirket olmalı sabit telefonları olmalı cep telefonları olmalı aradıgım zaman anında destek ve çözüm bulmalarını istiyorum..

Asla kapanmayacak bir makina lazım bana.Yok hatlarda problem cıktı yok sunucu patladı yok öyle oldu filan istemiyorum.

Sunucu asla kapanmamalı kapansa bile anında Düzeltilmeli.Bir günlük zararım 2 bintl üzeri oluyor çünkü.

Özellikle diyorum sunucu 1 saat bile kapanırsa Bozuşuruz o kadar işi ile ilgili kaliteli bir arkadaş istiyorum

(Botnet vs gelir makina down olur o ayrı mesele)

8 gb ram 8 işlemcili bir makina olabilir.

ovural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özellikle kiralayacak yer şirket olmalı sabit telefonları olmalı cep telefonları olmalı aradıgım zaman anında destek ve çözüm bulmalarını istiyorum..

Asla kapanmayacak bir makina lazım bana.Yok hatlarda problem cıktı yok sunucu patladı yok öyle oldu filan istemiyorum.

Sunucu asla kapanmamalı kapansa bile anında Düzeltilmeli.Bir günlük zararım 2 bintl üzeri oluyor çünkü.

Özellikle diyorum sunucu 1 saat bile kapanırsa Bozuşuruz o kadar işi ile ilgili kaliteli bir arkadaş istiyorum

(Botnet vs gelir makina down olur o ayrı mesele)

8 gb ram 8 işlemcili bir makina olabilir.

günlük 2 bin tl zararın varsa ayda 60.000 tl kazanıyorsun o zaman ..

bence bu kadar çok para kazanıyorsan tek makina ile calısma birden fazla farklı yerlerde olan makinalar satın al .. cros calıstır .. biri gümlerse digeri devam eder .. sana aylık 1000 tl ya patlar zannımca

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
günlük 2 bin tl zararın varsa ayda 60.000 tl kazanıyorsun o zaman ..

bence bu kadar çok para kazanıyorsan tek makina ile calısma birden fazla farklı yerlerde olan makinalar satın al .. cros calıstır .. biri gümlerse digeri devam eder .. sana aylık 1000 tl ya patlar zannımca

yok hocam aylık 60 bin degil ama şöyle anlatayım size durumu.Sunucu kapalı kalınca bazı kişilerde siteler acılmayın adam bilgisayara format atıyor ve bir daha benim siteye girmiyor :D yani biraz karışık bir olay.Ayrıca sitenin backlinkleri çok yüksek oldugu için site bir gün bile kapansa hit yarı yarıya düşüyor.Aylık 25 bin kazanacakken bu otomatik olarak 23 bine düşüyor.Çünkü diger günlerdeki kazançlarıda etkiliyor.

Bu arada aradıgım sunucu bulunmuştur..
www.100tb.com herkeze öneririm 7-24 online anında destek ve makinaları çok saglam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi