İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cok sayida Adwords kuponu alinacaktir

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaslar,

Yaptigim is dolayisiyla etrafimda beraber calistigim musterilerim Google'a reklam vermek icin binlerce euro para harciyorlar. Yillik 100 binden fazla veren bile var.
Yeni bir sirketin Google reklam yonetimini aldim. Bu sirket yillik 100binden fazla reklam veriyor Google'a.
Forumda satilan Adwords lar bu konuda faydali olabilir.

Asagidaki kriterlere uyan saticilar lutfen benimler irtibata gecsin. (PM yada MSN)
- Bu kuponlari tek bir accounta kullanacagim.
- Sadece Turkiyede, Ingiltere vs.. calisir diye bir sorun olmamasi lazim.

Yada kupon disinda baska onerileri olan satici arkadaslarda iletisim kurabilir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence kupon ile hiç uğraşma..çünkü garantisi yok..alırsın ama elinde kalır..ki bunu herkes yaşadı zamanında. ben dahil

bence madem böyle güzel bir iş bulmuşsun ( yani kaynak ) direkt google adwords Pro için başvuru yap. iskontolu hesap aç kendine ve müşterilere bu hesaptan satış yap.

garantili olur..

şimdi herkes kupon satmaya çalışacak sana . ama biraz düşün bence:)

C

ciyomiyo

Misafir
aynen 35 lik 100 lüklerle uğrasıcana favorites in dediği gibi yap

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
direkt google adwords Pro için başvuru yap.

google adwords Pro avantaji ne oluyor ...
Dedigin galiba "Qualified Google Advertising Professional" Google Adwordu iyi biliyorsun diye bir sertifika veriyorlar... vede sen bununla musterilere bak ben bu isi iyi biliyorum sertifikam var diye onlarin kendi ugrastiklari Google reklamlarini bana verin ben sizin icin daha iyi ugrasayim diyorsunuz.

Bska ne gibi avantajlari oluyor... mesela 10bin euroluk krediye 1000 euro bedava veriyorlarmi :)

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence iyi bir fikir ama:

- Hepsini tek hesapta açamazsın.
- İngiltere türkiye olmasın demişsin ama her yolu denemen gerek.

Kısacası paran ile verdiğin kadar kolay adwords kuponu yada hesabı kullanacam diye bekliyosan boşuna..
Google Qualified Professional sayesinde kesinlikle kâr yapamazsın.

Kupon almak yerine, kupon yada hesap satan arkadaşlar ile anlaş onlar reklamları yayınlasınlar sende belirli bir yüzdelik ver.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
direkt google adwords Pro için başvuru yap.

google adwords Pro avantaji ne oluyor ...
Dedigin galiba "Qualified Google Advertising Professional" Google Adwordu iyi biliyorsun diye bir sertifika veriyorlar... vede sen bununla musterilere bak ben bu isi iyi biliyorum sertifikam var diye onlarin kendi ugrastiklari Google reklamlarini bana verin ben sizin icin daha iyi ugrasayim diyorsunuz.

Bska ne gibi avantajlari oluyor... mesela 10bin euroluk krediye 1000 euro bedava veriyorlarmi :)
senin icin en guzeli bu Qualified Google Advertising Professiona
kupona a felan ihtiyacin yok zaten kendin 10-15bin $ lik reklam yaratabilirsin (sana bazi imkanlari veriyor Google sen onlari daha iyi degerlendiriyorsun )
Hollandadaki yapan firmalara hic ratlamadinmi ?? adamlarda hesap aciyorsun adamlar sana 80 euro bedava kredi veriyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5