İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Çok Ucuza ÇİN'den Ürünle

HJP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bana iphone 4 fiyatını gönderirmisin?
yalnız kargo ve senin istediğin miktarda içine dahil olsun :)
birde tablet pc fiyatlarını öğrenmek isterim.
ürünlerin gerçek olduğundan eminsin değilmi garanti vs. elimizde patlamasın.

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam daha dün elime aldım telefonu ayrıca yasak olsa biz bunu PTT'den takip ediyoruz herhangi bir sorun çıkmıyor lütfen konuyu baltalamayın

Konu baltalamak gibi bir amacım yok. Yasal olmayan şekilde telefon temin edip satmak bir suç. Kanunlar açık. Eğer gerçekten telefon gelebildiyse memurun dalgınlığına gelmiştir. Telefonlardan 1 tanesi gümrüğe takılsa bir sürü zarar edeceksin kardeş. benden uyarması. hayırlı satışlar

http://www.gumruk.gov.tr/tr-TR/yolcuislemleri/Sayfalar/Yolcu.aspx

Posta/hızlı kargo yoluyla cep telefonu getirmek mümkün müdür?
Hayır, posta/hızlı kargo taşımacılığı yoluyla muafen veya vergileri ödenerek cep telefonu getirilmesi mümkün bulunmamaktadır. Dolayısıyla, bu yolla cep telefonu getirilmiş olsa dahi hiçbir surette sahibine teslim edilmemektedir.

alicin12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu baltalamak gibi bir amacım yok. Yasal olmayan şekilde telefon temin edip satmak bir suç. Kanunlar açık. Eğer gerçekten telefon gelebildiyse memurun dalgınlığına gelmiştir. Telefonlardan 1 tanesi gümrüğe takılsa bir sürü zarar edeceksin kardeş. benden uyarması. hayırlı satışlar

http://www.gumruk.gov.tr/tr-TR/yolcuislemleri/Sayfalar/Yolcu.aspx

Posta/hızlı kargo yoluyla cep telefonu getirmek mümkün müdür?
Hayır, posta/hızlı kargo taşımacılığı yoluyla muafen veya vergileri ödenerek cep telefonu getirilmesi mümkün bulunmamaktadır. Dolayısıyla, bu yolla cep telefonu getirilmiş olsa dahi hiçbir surette sahibine teslim edilmemektedir.

size PM gönderdim ilgilenirseniz sevinirim.

edit:pm isteyen arkadaşlara gerekli pmler gönderildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5