İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok ucuza sağlam domainler..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

murfy

Misafir
1-maximp3list.com - günlük 2-3 bin tekil hit geliyor domain yönlenmiş durumda fiyatı : 90ytl
2-bedavahitmp3.com : günlük 600-700 tekil hit geliyor domain yönlenmiş durumda fiyatı : 50ytl
3-bedavamp3download.net : günlük 1000-1500 tekil hit geliyor domain yönlenmiş durumda fiyatı : 60ytl
4-mp3mp3mp3mp3.com : günlük 400-500 tekil hit geliyor domain yönlenmiş durumda fiyatı : 50ytl
5-powerhitmp3.com : fiyatı : 30ytl
6-sozluksozluk.com : fiyatı : 30ytl
7-muzikdinleyelim.biz : fiyatı : 30ytl
8-arabulara.com : fiyatı 30ytl
9-lyrics-google.com : fiyatı : 30 ytl
10-itirafediyorum.net : fiyatı : 30 ytl

10 domaini birden toplu almak isteyen olursa hepsini beraber 200ytl den verebilirim arkadaşlar.. bu şekilde alan olursa çok sağlam bi scriptde hediye olarak vericem..

7 domain alırsanız 140 milyondur. hediyesi yoktur.

kayıt süreleri 1 yıllık durumda ama yenidir whois yapabilirsiniz 3-4 aylık domainlerdir.hepsi googleda kayıtlı durumdadır..

isteklerinizi ******* a iletebilirsiniz..

A

aliozen

Misafir
arkadaşım başlık attım ama administrator sildi. Hem reklam almak istiyorsun siteye hem de satıyorsun ne biçim bir iş bu. Ben aldım üç aylık reklam senden diyelim, sonra sen de domaini sattın ben napcam? 200 cebe atmış mı olacaksın?
reklamverenlerin güvenini böyle zedeleme lütfen...
inşallah admin buna izin verir

M

murfy

Misafir
teşekkür ederim geveze.burdaki arkadaşlar hep milleti kandırmaya çalışanlar yüzünden herşeyden şüpe ediyor haklı olarakda soruyorlar..neyse..

biride murfy napıyorsun sen diye topic açmış bakamadan silindi içeriğini gören varsa veya yazan kimse özelden gelsin söylesin..

akrep arkadaşımın sorusuna gelince.. bunun nedeni olmaz domainler benim ve satmak istiyorum o kadar başka birşey yok yani..

A

aliozen

Misafir
hem demişsin burada 2-3 bin, reklam ilanında 7-8bin yazıyor hangisi doğru hangisi yalan?

A

aliozen

Misafir
açıklama yaptım. Hem reklam hem domain satmak ne demek? ikisi de bugün hem de...

M

murfy

Misafir
aliozen' Alıntı:
arkadaşım başlık attım ama administrator sildi. Hem reklam almak istiyorsun siteye hem de satıyorsun ne biçim bir iş bu. Ben aldım üç aylık reklam senden diyelim, sonra sen de domaini sattın ben napcam? 200 cebe atmış mı olacaksın?
reklamverenlerin güvenini böyle zedeleme lütfen...
inşallah admin buna izin verir

kafanmı güzel arkadaşım.. reklam almak istediğim siteler ne ?

maximp3indir.com la turkhitmp3.com

bide kafanı hafifce kaldır sayfanın üstünde hangi domainleri satmak istediğimi gör..

Allah aşkına böle saçma sapan msjlarla milletin işine engel olmayın çok oluyo bu burda..

A

aliozen

Misafir
pardon :) emin olmak için üç dört kere okudum ama gözlüğü büyütmek lazım demek

herkesden özür

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at' Alıntı:
Illa www.maximp3list.com olarak mi aratilmasi lazim?
Diger kelimelerden bile sitesine ziyaretciler gelebilir.
Önce hangi kelimeler ile arama motorlarindan ziyaretci geldigi sormalisin bence.
:) O şekilde ararsan Google da kayıtlı sayfalarını listeler. Bunu kastetti. Yani sadece 3 sayfa var google da. Kaç kelimede üst sırada çıkabilir? Kaldıki 3-4 aylık domain se bu kadar hit getiren hiçbir kelimede çıkamaz. Sandbox tadır. Ayrıca 3 sayfada etkisiz..

Birde bütün domainler yönlenmişse nedemek hit geliyor ? Madem hit geliyor neden yönlenmiş? 3kağıtla kandırmayın milleti.

M

murfy

Misafir
aliozen' Alıntı:
hem demişsin burada 2-3 bin, reklam ilanında 7-8bin yazıyor hangisi doğru hangisi yalan?

kardeşim cnm benim krize sokma insanı... reklam alacağım maximp3indir.com sattığım maximp3list.com delirtme insanı ya... yokmu bi göz doktoru adama bak ya..

M

murfy

Misafir
trextra' Alıntı:
:) O şekilde ararsan Google da kayıtlı sayfalarını listeler. Bunu kastetti. Yani sadece 3 sayfa var google da. Kaç kelimede üst sırada çıkabilir? Kaldıki 3-4 aylık domain se bu kadar hit getiren hiçbir kelimede çıkamaz. Sandbox tadır. Ayrıca 3 sayfada etkisiz..

Birde bütün domainler yönlenmişse nedemek hit geliyor ? Madem hit geliyor neden yönlenmiş? 3kağıtla kandırmayın milleti.

ulan ne biçim insansınız ya.. burda çokmu kandırılıyorsunuz anlamıyorumki herkez bi avcılık yapıyo işi gücü yok.. o yönlenmiş dediğim siteler 1 haftaya kadar kendi başlarına bir siteydi... mp3 domainlerini sonra kapatıp hepsini direk hosttan maximp3indir.com a yönlendirdim bilginiz yoksa kafanız yoksa abuk sabuk çamurlar atmayın..

M

murfy

Misafir
aliozen' Alıntı:
pardon :) emin olmak için üç dört kere okudum ama gözlüğü büyütmek lazım demek

herkesden özür

e kardeşim önemli değilde topicin içine ettin.. bi akıllıda arkandan atladı içine edildi topicin.. neyse..

M

Metalirik

Misafir
Satış olan bir topic'e niye polemik yaratır insanlar ve bu hep niye böyle sürer gider ?
Soru ve/veya sorunları olanlar arkadaşa PM ile ulaşsa oda satış kitlesine doğru düzgün ulaşsa daha hoş olmaz mı?
Sokaktada Korsan MP3 satılıyor, adama kimse gidip yorum eleştiri yapıyor mu?
Hayır.
O zaman bu arkadaş da bir satış yapıyor, alacak olan insan gelir alır, alış-veriş gerçekleşir.
Yaptığınız, saçmalık.
Alan alır, almayan gölge etmemeli.

İyi satışlar.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metalirik' Alıntı:
Satış olan bir topic'e niye polemik yaratır insanlar ve bu hep niye böyle sürer gider ?
Soru ve/veya sorunları olanlar arkadaşa PM ile ulaşsa oda satış kitlesine doğru düzgün ulaşsa daha hoş olmaz mı?
Sokaktada Korsan MP3 satılıyor, adama kimse gidip yorum eleştiri yapıyor mu?
Hayır.
O zaman bu arkadaş da bir satış yapıyor, alacak olan insan gelir alır, alış-veriş gerçekleşir.
Yaptığınız, saçmalık.
Alan alır, almayan gölge etmemeli.

İyi satışlar.
Peki sen balon bir site satın alsan bu forumdan. Sonra ulan kimse uyarmadı diye kızmazmısın? Kızarsın bence. Neyse ben uyarımı yaptım. Herkese hayırlı işler..

M

murfy

Misafir
trextra' Alıntı:
Peki sen balon bir site satın alsan bu forumdan. Sonra ulan kimse uyarmadı diye kızmazmısın? Kızarsın bence. Neyse ben uyarımı yaptım. Herkese hayırlı işler..

balon insanları napıcaz.. lanet olsun hepinize ya yokmu kardeşim bi admin silin şu msjları ya rezilliğe bak hep aynı şey ya.. bilerekmi yapılıyo anlamıyorumki

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murfy' Alıntı:
balon insanları napıcaz.. lanet olsun hepinize ya yokmu kardeşim bi admin silin şu msjları ya rezilliğe bak hep aynı şey ya.. bilerekmi yapılıyo anlamıyorumki
Adam gibi konuş. Yalan dolanla iş yapamazsın. Ben karşı çıkarım buna herzaman. Kimseyi kandırmaya hakkın yok. Şu şu fiyata sat ama içinde yalan geçmesin. Günlük 2bin hit alan hiçbir domain 90 liraya satılmaz. Neyse üslübuna dikkat et birdahakine böyle hoşgörülü cevap vermem..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murfy öncelikle uslubuna dikkat et,
ulan mulan nedir bu? kaave ortamı mı burasi, aklim mi yok benim de senin domainin adiyla google da arama yapcam oncelikle site:domainadi nin ne ise yaradigini bilmiyorsun konusuyorsun ki kimse sana inanmaz,

evet uslubuna cok dikkat et....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5