İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Uygun Fiyata Dizinlere Kayıt Yapılır [ Sadece 6 YTL ]

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dizin kayıt hizmeti vermekteyim.Backlink ve pagerank arttırmak için güzel bir kaynaktır.Fiyatlarımız piyasadaki diğer rakiplerimize oranla daha ucuzdur...
Detayları aşağıda belirttim...
  • Yerli - Yabancı bir çok dizine elle kayıt yapıyorum.
  • Hiçbir program kullanmadan , elle sitenizi uygun kategorilere göre kaydedeceğim.
  • Karşılıksız dizinlere ağırlık verilerek eklenme yapılacaktır,kod ekleme sorunu olmayanlar için kodlar bir txt belgesinde müşteriye verilecektir.
  • Ödeme alındıktan sonra en fazla 3 gün içerisinde kayıt işleminiz gerçekleşir.
  • Ödeme olarak Havale kabul edilir.
  • PR0 ve PR8 arası pek çok dizine kayıt işlemi uygulanacaktır.
  • Eklenen sitelerin onaylama süreleri esnek olduğu için Sandbox tehlikesi yoktur.
Fiyat Tarifesi

• 25 Dizine Kayıt : 6 YTL
  • 50 Dizine Kayıt : 10 YTL
  • 100 Dizine Kayıt : 18 YTL
  • 250 Dizine Kayıt : 30 YTL
  • 500 Dizine Kayıt : 50 YTL
Hizmeti Almak İsteyenler

Sitenizin Tam Adresi : ( Sadece anasayfa kabul edilir )
Sitenizin Title 'ı (Başlığı) : ( En fazla 25 karekter )
Sitenizin Kısa Açıklaması : ( En fazla 10 tümce )
Sitenizin Geniş Açıklaması : ( En fazla 50 tümce )
Sitenizin Keywordleri : ( En fazla 7 tümce )
Sitenizin Hangi Kategoriye Ait Olduğu : ( Genel bir tanım kullanınız )
Sitenizin Varsa Alt Kategorisi :
( Daha özel bir tanım kullanınız )

İsim Soyisim : ( Önemli değildir , dizine kayıtta kullanılacaktır, rasgele verilebilir )
Elektronik Mail Adresi : ( Aktivasyon isteyen dizinler için doğru girilmesi şarttır )
Ülke : ( Önemli değildir , dizine kayıtta kullanılacaktır, rasgele verilebilir )
Şehir ( Eyalet ) : ( Önemli değildir , dizine kayıtta kullanılacaktır, rasgele verilebilir )

formunu doldurarak PM atmaları yeterlidir,ödemeler İş Bankasına EFT veya Havale yolu ile alınacaktır...

Detaylar için [email protected] MSN Adresinden iletişime geçilebilir ...

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÖN TANITIM

Dizin kayıt hizmeti vermekteyim.Backlink ve pagerank arttırmak için güzel bir kaynaktır.Fiyatlarımız piyasadaki diğer rakiplerimize oranla daha ucuzdur...
Detayları aşağıda belirttim...
  • Yerli - Yabancı bir çok dizine elle kayıt yapıyorum.
  • Hiçbir program kullanmadan , elle sitenizi uygun kategorilere göre kaydedeceğim.
  • Karşılıksız dizinlere ağırlık verilerek eklenme yapılacaktır,kod ekleme sorunu olmayanlar için kodlar bir txt belgesinde müşteriye verilecektir.
  • Ödeme alındıktan sonra en fazla 3 gün [ Edit : Talep Yoğunluğundan ötürü 7 gün'e kadar süre uzayabilir ] içerisinde kayıt işleminiz gerçekleşir. Azar azar eklemem zaten onaydan ötürü geciken link eklenme süresiyle birlikte gelen Sandbox olmama ihtimalini arttırır.
  • Ödeme olarak Havale kabul edilir.
  • PR0 ve PR8 arası pek çok dizine kayıt işlemi uygulanacaktır.
  • Eklenen sitelerin onaylama süreleri esnek olduğu için Sandbox tehlikesi yoktur.
Fiyat Tarifesi

• 25 Dizine Kayıt : 6 YTL
  • 50 Dizine Kayıt : 10 YTL
  • 100 Dizine Kayıt : 18 YTL
  • 250 Dizine Kayıt : 30 YTL
  • 500 Dizine Kayıt : 50 YTL
Hizmeti Almak İsteyenler

Sitenizin Tam Adresi : ( Sadece anasayfa kabul edilir )
Sitenizin Title 'ı (Başlığı) : ( En fazla 25 karekter )
Sitenizin Kısa Açıklaması : ( En fazla 10 tümce ) ( Kabul edilme oranını arttırması açısından İngilizce öneririm )
Sitenizin Geniş Açıklaması : ( En fazla 50 tümce ) ( Kabul edilme oranını arttırması açısından İngilizce öneririm )
Sitenizin Keywordleri : ( En fazla 7 tümce )
Sitenizin Hangi Kategoriye Ait Olduğu : ( Genel bir tanım kullanınız )
Sitenizin Varsa Alt Kategorisi :
( Daha özel bir tanım kullanınız )

İsim Soyisim : ( Önemli değildir , dizine kayıtta kullanılacaktır, rasgele verilebilir )
Elektronik Mail Adresi : ( Aktivasyon isteyen dizinler için doğru girilmesi şarttır )
Ülke : ( Önemli değildir , dizine kayıtta kullanılacaktır, rasgele verilebilir )
Şehir ( Eyalet ) : ( Önemli değildir , dizine kayıtta kullanılacaktır, rasgele verilebilir )

formunu doldurarak PM atmaları yeterlidir,ödemeler İş Bankasına EFT veya Havale yolu ile alınacaktır...

Avantajlar ve Kampanya

1)Kampanya

1 Mayıs 2007 Tarihine kadar , ( 50 ve üzeri dizin için başvuran müşterilerimize )
İngilizce Site Kayıtları için hiçbir ekstra ücret alınmadan
site içeriğiyle eşdeğer dizinlere ekleme hizmeti verilecektir ... Bu hizmetin sadece ingilizce sitelere verilme sebebi yurtdışındaki dizin çeşitliliğidir...

2) Denenmiş Dizinler

Elimde bulunan listedeki tüm dizinler denenmiştir.İngilizce açıklamalar ile birlikte örnek site ile başvurulmuş ve kabul edilmiştir.
Bununla beraber hala kabul edilmemiş olup,bekleme sürecinde olanlar vardır.Hızlı aktivasyon için 250 dizin kaydı ve altında bunlara başvurmuyorum.
Elimdeki dizin listesini ve raporları ödemenizi yapıp hizmetinizi aldıktan hemen sonra mail ile size ulaştıracağım.

Detaylar için [email protected] MSN Adresinden iletişime geçilebilir ...

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Referans alabilirmiyim?
genckafe.com un sadece 2 tane backlink gördüm.? Sanırım bu siteye yapmadınız?

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site şu an kullanıma kapaldır , ve 6 aydan beri mü-yaptan banlıdır :)
Bu kadar backlink kalması bile şaşırtıcı.

Ayrıca bu siteye optimizasyon uygulamadım,referanslarım çok yakında yayında olacak.
Pek çok talep aldım diğer forumlardan,onları bitirince referansları bu sayfadan tek tek sunacağım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5