İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çoklu msn açma

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrn ben birden fazla msn açma programı arıyorum.yani a aynı anda birden fazla oturum açmak istiyorum.google den arattım ama bütün linkler bi siteden alınmış ve o sitede açılımıyo.haliyle hiçbir sitenin download ı da çalışmıyo :) .elinde olan varsa.bana gönderebilir mi? yada çalışan bir lik bilen biri varmı ?
birde bu işin zararı dokunur mu bana kullandığımda ???

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çoklu msn

windows messengeri aç,bir de msn 7.0 tamamdır :) al sana iki msn

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows messenger çalışmıyo bende.eski sürüm kullanıyon yenisini yükle diyo açmıyo

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olsun ya bişey olmaz.makina sağlam fazla etkilemez.önemli güvenli olması.şifreleri çaldırmıyak

B

BEBEX

Misafir
Evet arkadaşlar bu bilgiyi bilmeyen arkadaşlarla paylaşmak istedim. Öncelikle aşağıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirin ve Sıra ile Şunları Yapın..
Dosyayı İndirmek için Tıklayın

Yapmanız Gerekenler :
1- MSN yi tamamen kapatmak ( Sağ Alttaki Yeşil Adamı Sağ tuş yaparak Kapat diyelim )
2- Zipli olan dosyayı açarak içindeki programı çalıştıralım ve açılan pencereden " Multiple Login " yi (Allow) olarak işaretliyelim.
3- Ardından "Patch" e basalım.
4- Hemen Başlat > Programlar > MSN Messenger 7 ' yi çalıştıralım
5- Ardından Kaç tane açmak istiyorsak "4." şıkta vermiş oldugumuz adımı izleyelim..

Saygılarımla..

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eyw baba win98 kullanıyom normal msn yok ikisini açamıyordum şimdi güzel oldu

B

bLackStar

Misafir
link ölmüş sanırım. yeniden hosta atabilecek bir arkadaş var mı ?

noktam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MSN7UniversalPatcherPlusPlus.exe dosyası. 7 de çalışıyor 7.5 i bilmiyorum denemedim. .exe dosyayı program files'in içindeki msn dosyasına attıktan sonra çalıştırın. Sağdaki msn ikonuna çıkış demeyi unutmayın. Seçeneklerden en üsttekinin soldaki seçili olacak diğerlerininde sağdaki seçilip patch denecek. Sonra messengeri çalıştırın.

download
http://www.noktam.com/dosyalar/MSN7UniversalPatcherPlusPlus.zip

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle konularda hep uyarı yapıyorum. Nifak sokmak gibi bir niyetim asla yok ama yinede yapayım uyarımı. MSN Plus, Çoklu msn ya da başka bir işe yarayan birçok güzel Patch mevcut. Çoğu bilgisayar kullanıcısı (acemi) bunları sırf güzel görünüyor diye kuruyor fakat 1-2 ay sonra msn im çalındı diyen kişilerde yine bunlar.

MSN in kendi saf sürümünde bile güvenlik açıkları mevcutken, böyle programlara güvenmeyin derim. Üstelik kasıtlı yapılan açıkları saymıyorum bile.

XP kullanıyor iseniz 2-3 kullanıcı oluşturup hepsinden farklı MSN açabilirsiniz. Biraz uğraştırır belki ama en azından güvenli.

Kolay gelsin..

D

doLob

Misafir
link kirik diyenler icin foruma yukledim

fakat sadece msn 7.0 da calisiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5