İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

color web/logo/banner tasarımı

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logo, banner, tasarım yaptırmak isteyen herkese öneririm. Deadline'ı aşmazlar ve çok kaliteli iş çıkartırlar..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
çalışmaların çoğu çakma...özellikle web kısmındaki linkler bazıları çalışmıyor çalışanlarda nuke ten çakma olanlar...logolarda doğuş çalıntı, diğerleride basit logo prg leri ile yapılmış gibi...banner farklı değil...her yerde ne varsa bu biraz daha fazatı...
Bunları yazıyorum çünkü bir arkadaş deadline dan falan bahsetmişte bu çıkan işler belliki fazla zaman harcanmadan yapılmış ve kalite göremedim...Yinee başarılar

cnm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi/kötü yorumunu esirgemeyenlere teşekkür.

kanıtı olmadan çakma-çalıntı-şu-bu diye iftira edenler internette bir nik olmadan öteye gidemezler. hiç bir işin çakma-çalıntı olmadıgını gönül rahatligi ile söyliyebilirim.

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha once calismistim ve memnun kaldim, diger arkadaslara da oneririm. iyi calismalar.

D

dilberler.com

Misafir
colornewmedia harika işler çıkarıyor deneyin hak vereceksiniz

cnm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunum başlığından da anlaşılacagi gibi color banner i üretmiştir.
logo müşterinin bize sundugu logodur.

ayrıca color un tasarladigi logolar burada

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5