İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

coluk cocuk

musalpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu foruma bir ark. google opt. için yazılan yazılar için girmiştim.
google kısmı baya iyi bugün diğer yazıları okuyor yorum yazıyorken bir arkadaşın coluk cocuk bahcesi benzetemesinden sonra bile okumaya devam ettim.

ama netice itibari ile arkadaşa tamamen katılıyorum.
Yöneticiler biraz sert olun abuk sabbuk gereksiz yalan konuları silin burasının demokratik bir yer olması şart değil.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum bence paylaşım yeridir kimseye hakaret etmiyorsa bırakın millet yazacağını yazsın önemli olan doğru yere doğru şeyi yazsın

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum sansür için değil paylaşım için var, ahlak hudutları icinde hersey normaldir.

T

türkelit

Misafir
musalpay' Alıntı:
google kısmı baya iyi bugün diğer yazıları okuyor yorum yazıyorken bir arkadaşın coluk cocuk bahcesi benzetemesinden sonra bile okumaya devam ettim.

Yöneticiler biraz sert olun abuk sabbuk gereksiz yalan konuları silin burasının demokratik bir yer olması şart değil.
Bu forumu ne zamandan beri takip ediyorsun ki çoluk çocuk bahcesi olduğuna karar verdin ?
Eğer uzun zamandan beri takip ediyorsan çoluk çocuk bahcesini neden takip ediyorsun ki?
burasının demokratik bir yer olması şart değil. bu ne demek acaba ??
Sonuncusu:
Mesajını diğer arkadaşlar hakaret sayıp daha ağır konuşabilirler ,haberin olsun...

W

w0w

Misafir
musalpay' Alıntı:

Çoluk çocuk bahçesinden öğreneceğin çok şey var emin olabilirsin takılmaya devam et durumun , algılaman el verdiğince.. Çoluk çocuk dediğin adamlar seni şaşırtır ne işler yaptıklarını ve neler bildiklerini görsen bunuda unutma.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu çocuk bahçesi benzetmesine katılıyorum. Şu forumda olanları bir düşünün beyazzenci gelip uluslararası web tasarım yarışması düzenler, kimisi gelip amatör sitesiyle ve azıcık programlama bilgisiyle kendini profesyonel ilan eder, kimisi gelip başkasının emeğini satmaya (çalıntı kod : örnek : veya.net in scripti) çalışır. Sanırım çoluk çocuk demekle yaşı kastetmedi arkadaş. İnsanların karakterlerini bu şekilde nitelemek istedi. Bir insan 25 yaşında olabilir ama düşünceleri çocukçadır. Tabiki bu forumda oldukça faydalı ve olgun insanlar var fakat son günlerde faydalı insan sayısı azalmaya başladı ve gerçekten forum çoluk çocuk bahçesine dönmeye başladı.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w0w' Alıntı:
Çoluk çocuk bahçesinden öğreneceğin çok şey var emin olabilirsin takılmaya devam et durumun , algılaman el verdiğince.. Çoluk çocuk dediğin adamlar seni şaşırtır ne işler yaptıklarını ve neler bildiklerini görsen bunuda unutma.

+1 indigo cocukları bilir misiniz?
cocuk der gecersin, halbuki albert einstein a sapka cıkartacak fikirler üretirler.

bide unutmamak gerek,

herkes ciddi olgun olacam diye kendini kasarsa, forumda "ticky" cilik başlar.

insan zaten, kendini yazılarıyla karakterize eder. kimse kimseyi dinlemeye yazdıklarını okumaya da mecbur değil..

beğenmediğini zaplarsın, ancak herkesi aynı küfeye koyup hakaret edemezsin

de mi wow :D

musalpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WoW algılama konusuna girmiyelim açıkcası benim art niyetli yazmadığımı algılamamışsın.
drstranger olgun olmaya kasma olgun ol diyorum. Polemik yaratmaya gerek yok kendine ben olgun değilim diyebiliyormusun. Olgun kelimesine verdiğin anlama göre değişir ama neyse uzatmayalım. Ayrıca ticky kelimesine verdiğimiz anlamlar da farklı anlaşılan. Kullanmam da zaten.
türk elit ne demek ise o :)

Ben bu siteye yeni şeyler öğrenmeğe girdim. Boş bir site olduğunu düşünsem yazı da yazmaz, yazı da okumaz çıkardım. Ama ne var ki gereksiz, anlamsız ve zaman kaybı yazılar baya çok. Gene yanlış "algı"lanmasın bazı konular kimine anlamlı,gerekli.. kimine anlamsız, gereksiz... gelebilir. Bariz konular var onları düşünmeden silmeleri için tavsiyede bulundum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5