İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.com 3 Karakter 4 Yıllık

F

Franco

Misafir
- Domain Adı : www.9ek.com
- Bitiş Tarihi : 10.09.2008
- Registar : godaddy
- Transfer Ücreti : godaddy ücretsiz
- Başlangıç Fiyatı : 250 ytl
- Minumum Artış : 5 ytl
- Hemen Al: 1000 ytl
- Bitiş Tarihi: Son tekliften 48 saat sonra
- Arama motoru, sponsor vb. banı yoktur

Domain 3 karakter .com uzantıya sahiptir. Ayrıca 2003 kayıtlı eski bir domaindir.
NOT: Satışı arkadaşım adına yapıyorum.

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekleme yapalım. Aynı zamanda google toolbar pr2 iki gösteriyor. iyi satışlar.

F

Franco

Misafir
Evet pr2 miş aynı zamanda farketmedim :D .. satış günceldir yokmu teklif

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verilen fiyat güsel istenilen fiyatta güsel. önemlisi domain 3 harf dahafa önemlisi 3harf .com :)

XizoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw benim anlamadigim 3 karakterli domainler daha mi iyi oluyor 3 karekterli domainlerin faydasi nedir

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yaw benim anlamadigim 3 karakterli domainler daha mi iyi oluyor 3 karekterli domainlerin faydasi nedir

E güzel kardeşim konu hakkında yüzlerce döküman var, daha bilemedin bi topic aç nedir bu 3 karakter domain, neye yarar neden değerlidir diye, birileri yazar aydınlatır mümkün mertebe. Milletin satış yaptığı konuya yazaılacak şey mi bu şimdi. Biraz daha duyarlı, daha hassas olun lütfen.

EDIT:

Lütfen buna da cevap yazıp iyice dallandırıp budaklandırmayın. Karşı çıktığımız bir mevzuya bizide alet etmeyin.

peace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani domainin bana satılmasına saatler kala, sırf fiyat arttırımı için boş mesajlar yazılıp konunun ustte tutulmasını kınıyorum. 260 dan 300e yukselten arkadas, hayırlı olsun. inandırıcı değil.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 veren ödemediği taktirde senin 260 teklifin geçerli olur bunu yapan o kadar salak değildir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5