İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.com .net .org .biz .info ?

E

eyciey

Misafir
En ucuz ve garantili nerden alınabilir ? www.idotz.com var orda 3,95. Directide .info yu 1,9 $ a almak için hangi reseller paketini almam lazım ? Reseller parası kaç para :) ? Başka bildiğiniz garantili ve ucuz şirket var mı yabancı ?

W

w0w

Misafir
idotz kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım gayet başarılılar her konuda.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@eyciey KESKE

@permission mesajin

@OnurSql mesajin

seklinde yazsaydin mesajini bu kadar kalabalik olmazdi diye dusunuyorum...

( Amacim kirici olmak degil yapici olmak )

Soruna cevap ise tavsiyem : domainini guvenilir bir firmadan 2-3 $ fazla vererek kaydetmen. Bir soz vardir "Ucuz isin iscisi olmaz." Guvenilir bir firma olabilir. Bu konuda birsey diyemem ama her zaman su soruyu merak ederim "Neden X firmasi ( yabanci ve koklu 8 $ 'a domain kaydederken y firmasi ( ismini sadece duyuyorum ) 4 $ 'a domain kaydediyor ? Bence bu soruyu ve buna benzer soruyu kendine sorduktan sonra karar ver. Unutma ki eger birinin sozu ile hareket edersen kaybeden de kazanan da sen olursun. Neden diyeceksin : Yarin oburgun domainine birsey olunca baslayacaksin tavsiye edene kufur etmeye. 1-2 sene her ne ise birsey olmazsa dua edeceksin tavsiye edene. Bu yuzden secim senin iyi dusun dogru karar ver.

Iyi calismalar ....

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Directi'de info 1.9$ değil 1.11$. Herhangi bir reseller paketi de yok. Sadece bayi olarak başvurman yeterli ve bir ücret ödemiyorsun bayi olmak için. Direkt olarak ICANN onaylı büyük bir firmanın bayisi olacaksın başka aracı olmadan bundan daha iyisi olabilir mi bilmiyorum.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domainsarefree.com bana güvenilir geldi...çünkü arkalarında globat.com gibi firma var..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@OnurSQL birsey diyemem atalarimizin soyledikleri sozleri her gun yasiyoruz bence "ucuz isin iscisi olmaz" dediklerine gore birsey vardir. info us biz icin birsey diyemem ama ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5