İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.com,.net,.org Sadece 1.99

Y

yaBgu

Misafir
arkadaşlar

Ödeme yaparken çok bekliyor
Place My Order tuşunua bastıktan sonra.. ne kadar beklerse beklesin sonuç çıkmasa bile [domain kayıt edildi uyarısı vermese bile] domaini kayıt ediyor...

State kısmına arkadaşın dediği gibi None
veya
-
koyduğunu zaman sorun çıkmıyor

şu an 3. domaini aldım 7-8 tane daha almaya çalışacağım :) umarım sıkıntı çıkarmaz

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaBgu' Alıntı:
şu an 3. domaini aldım 7-8 tane daha almaya çalışacağım :) umarım sıkıntı çıkarmaz

Her domain için + 2,7 YTL fazladan ödediğini unutma :)

Domain kayit işleminde "place my order" aşamasindan önceki aşamada otomatikman 2,7 YTL kesiyor kartinizdan. Yani kayit işlemini gerçekleştirmeseniz de o ücreti kesiyor!!

benden 2 defa kesti.. geri öderse ne ala :)

Y

yaBgu

Misafir
12 domain kayıt ettim
12*2.7 YTL olmamıştır umarım :)

bu arada merak ettiğim bir konu da
kontrol panelinde
Status: pending
diyor domainler için ACTIVE demiyor
fakat kayıt ettiğim domainleri başka yerlerden kayıt etmeye çalıştığım zaman bu domain dolu diyor :)

eğer kampanya pazertesi gününe kadar devam ederse 20 tane daha alacam tabii her domain başına 2.7 YTL kesmesse

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz önce baktım benim domainlerin whois bilgileri işlenmiş.biraz beklemek gerekiyormuş :)

B

BEBEX

Misafir
Şuanda 4,85 $ diyor ben demin aldım hemen birde sürekli pending yazıor ne zaman aktif olur arkadaşlar?

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben anlamadim simdi.

sanal kartimda 4,00YTL vardi girdim 1domain aldim yani aldigimi saniyordum sanalkartta suanda 2,74YTL var herhalde dedim yanlis yaptik 1domain daha aldim ama para hala ayni ve domainleri dun aksam 21:00 de aldim bugun saat 13:45 ve 2domainin de whoisi bos hesabimdaki 2,74ytl de duruyor ?

nerde yanlis yaptim domainleri aldiktan sonra sadece bir "wallet" diye bir mail geldi onu açt1m onayladim sanal kartnumarami baska ne gerekiyordu ??

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw sanal kartla almayın bi daha :) bi kredi kartı çıkarıp alın işte onla be yahoo dan toplam 17 domain aldım hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben düşündüm akşam aklıma domain gelmedi 1 tane aldım sadece 17 tane ne aldın kardeş yazsana bir merak ettim :)

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar artık çok geç. Alan aldı, alamayan yandı. Alanlara yeni domainleri hayırlı olsun.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baris' Alıntı:
ben düşündüm akşam aklıma domain gelmedi 1 tane aldım sadece 17 tane ne aldın kardeş yazsana bir merak ettim :)
2$ dan sadece 7 tane alabildim 10 tanesi daha önceden vardı.isimleri boşver ;)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://smallbusiness.yahoo.com/domains?p=COFFEE - 4,98 den alabılırsınız

olayı ılk farkedenlerdenım forumalra yazılmadan once sanırım bıraz aştım ve 19 domaın aldım :)
ancak dıyeceksınızkı 19 domaın ı ne yapacaksın 10 tanesı yabancı unlulerle ılgılı diğerlerı çeşitli kategorulerde ve en kotu ıhtımalle hepsı 1 yılda rahatca googleden 100 doalr çıakrtır :) en kotuıhtımal dıyorum yanı çok kazançlı bır haftasonu herkes farkında olsaydıda 10 ar tane alsaydı en azından hepsını sanal card la aldım yapı kredının

saygılarımla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi