İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.com,.net,.org Sadece 1.99

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo!'da .com,.net,.org vd. Sadece 1.99

Arkdaşlar geç yazıyorum ama kusura bakmayın. Yeni uyandım. Sabaha kadar uğraştım ben domain işiyle. Yahoo sadece 1.99'a domain satıyo. Bu gece son. Çabuk yetişin
http://smallbusiness.yahoo.com

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
.info da aynı fiyata ben alayım dedim akşam kredi kartından çekemedi yahoo sinir oldum kapattım:)

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapma be. Ben 7 tane aldım. Baya güzel domainler. Bende hiç hata vermedi. Eksik bişeyler yapmışsındır. bende de state soruyodu sürekli nan yazıdm kabul etti.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
boşver yahoo yu 1-2 dolara info satan güvenilir başka direk alabilecegim yer var mı directi hariç?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
123mp3' Alıntı:
yapma be. Ben 7 tane aldım. Baya güzel domainler. Bende hiç hata vermedi. Eksik bişeyler yapmışsındır. bende de state soruyodu sürekli nan yazıdm kabul etti.
7 kredi kartın mı var :D

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşver yahoo yu 1-2 dolara info satan güvenilir başka direk alabilecegim yer var mı directi hariç?
Bilmem valla.
7 kredi kartın mı var
Aynı kredi kartından çekti hepsini. Yaklaşık tl değeri 2.7 ytl idi sanırsam. Ama bende dolar olarak aldı. 1.99
Ya biz iyilik olsun diye söylüyoz adam geyiğe alııyor. Allah Allah.Tam uyuzzun yani...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yaw hep yanlış anlaşılıyorum uyuzluk falan değil amacım. Bilgi için teşekkür ederim ilk ben edecektim kredi kartımı kabul etmeyince uğraştım biraz o yüzden geç mesaj attım. O 7 kredi kartı olayını da kelle başı 1 domain hakkınız var yazısından söyledim. Yani ileride aynı kişi diye parayı çat çat çekmesin maazallah sakata gelmesin.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çekerken 1 defa çekilir sonradan çekilmez. Ki böyle bişey olursa ve tespit edilirse sana tazminat ödemek durumdalar ayrıca yazıyı dikkatli oku!
1 Waived setup fee Offer is open to new Web Hosting customers only. Limit one offer per customer, and one use per customer on a single account. Domains price Offer is open to new Domains customers only. Limit one offer per customer, and one use per customer on a single account. Offer expires on September 02, 2005 at 11:59 PST and is available only through Yahoo! Small Business.
1 kere dediği hosting açarken kurulum ücreti almıyor. Domainler gene aynı.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak ama diyor ki:
1 Waived setup fee Offer is open to new Web Hosting customers only. Limit one offer per customer, and one use per customer on a single account. Domains price Offer is open to new Domains customers only. Limit one offer per customer, and one use per customer on a single account. Offer expires on September 02, 2005 at 11:59 PST and is available only through Yahoo! Small Business.

domain olayı da öyle yani

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya yine hosting için. 1 domaini host etmek için e kere yapabilirsin. Domain kayıtı gene aynı. Alıysan aldın artık bitti bitecek vakit.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar dns ayarlarını degiştiremedim bana yardım edebilecek varmı change name server bölümünü buldum fakat kilitli

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bunda belli bir aktivasyon olayı varmı yani belli bir onay kodu belli bir mail yada süre ? unlock yaptım ama yine degiştiremedim birde şöle bir ibare ar Your domain name activation is still pending. Until your domain is activated, the "Change Nameservers" option will not be available

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet var. bir kaç saat bekleyebilirsin. kredi kartını onaylıyolar. ondan sonra halledersin. zaten onaylanınca sana mail atarlar.

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yahoo dan 2 tane domain aldım. bi tanesi .net bi tanesi .org uzantılı.şimdi whois bilgilerine bakıyorum org olanın whois bilgileri çıkıyor domain açılmış ama net domaine bakıyorum domain boşta yazıyor halbuki herşey tamam.yani domaini yönetebiliyorum.aktifleştirildiği hakkında mail de geldi.neden .net domain hala boşta görünüyor anlamadım bilen var mı arkadaşlar ?

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk defa yahoo dan domain aldim, fakat kredi karti detaylarinda

YAH*YAHOO CHILDREN PRV> 1,35
YAH*YAHOO WALLET > 1,35
YAH*YAHOO SM BUS/MAIL > 2,69

2,69 YTL olan domain ucreti, peki üstteki 1,35YTL lik iki kesinti nedir?

Bilgisi olan varmi?

domain reglerken +kesintiden hiç bahsediyormuydu??

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bu yahoo beter bendede whois bilgileri gözükmüyor + onay mailide gelmedi almayan bir pişman alan binpişman

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ucuz etin yahnisi diye bi Laf var, vardır bu işte bir bit yeniği, karşımızdaki çok güveniLir bir firma oLan YaHoo biLe oLsa mutLaka bi bit yenigi vardır :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
baris' Alıntı:
walla bu yahoo beter bendede whois bilgileri gözükmüyor + onay mailide gelmedi almayan bir pişman alan binpişman

whois için 8 saat falan bekle derim.hemen çıkmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5